denizli-bm

denizli-bm

Tapu ve Kadastro XVIII. (Denizli) Bölge Müdürlüğü

aaaa

ula


     webtapu.tkgm.gov.tr adresinden, webtapu üzerinden veya e-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

 

 

     randevu.tkgm.gov.tr adresinden, e-randevu alabilirsiniz.

 

     Alo181 çağrı merkezini arayarak, telefonla randevu alabilirsiniz.

 


Aşağıda belirtilen linki tıklayarak, video yardımı ile Web Tapu üzerinden nasıl başvuru  yapılacağı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Satış Başvurusu için;
https://www.youtube.com/watch?v=dKNMm2Hra4k

Veda Yemeği

   Bölge Müdürlüğümüzde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Nevzat AKDENİZ'in tayini ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapmakta olan Erdoğan ACUNER'in emekliliği sebebiyle 05.07.2021 tarihinde veda yemeği düzenlenmiştir.

   Bölge Müdürlüğümüze yapmış oldukları hizmet ve katkılarından dolayı kendilerine teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir ömür dileriz.

Ulubey(Uşak) Tapu Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasına Taşındı.

   Bölge Müdürlüğümüze bağlı Ulubey(Uşak) Tapu Müdürlüğümüz yeni hizmet alanı, Genel Müdürlüğümüz katkılarıyla tadilat işlemleri kısa sürede sonuçlandırılmıştır. Müdürlük çalışanları yeni yerlerindeki ilk iş günlerinde Ulubey Kaymakamı Sayın İsmail ERDOĞAN ile Bölge Müdürümüz İlhan ÖZLÜ tarafından ziyaret edilmiştir.

TSE TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 2.Gözetim Tetkiki Gerçekleştirilmiştir.

   TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde Türk Standartları Enstitüsü Tetkik heyetinden Baş Denetçi Reşit YAZICIOĞLU, Denetçi Ethem KAYA ile birlikte Genel Müdürlüğümüz Kalite Yönetim Şube Müdürü Osman EMİR, 23/06/2021 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz’de 2. Gözetim Tetkikini gerçekleştirmişlerdir. 

Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Gerçekleştirildi.

   Bölge Müdürümüz İlhan ÖZLÜ başkanlığında, Baştetkikçi Özcan PEHLİVAN'ın sunumuyla 10.06.2021 tarihinde video konferans yoluyla TSE EN ISO 9001:2005 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi gerçekleştirildi.

   Eğitime Bölge Müdür Yardımcımız Nevzat AKDENİZ ile Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürleri ile Birim Kalite Sorumluları/Yardımcıları katılmıştır.