Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

İbrahim ÖZTÜRK
Daire Başkanı
Bağlı Birimler

Yasemin GÖKALP
Yönetici Asistanı
Mehmet Arif ÖK
Mehmet Arif ÖK
Şube Müdürü
Atama Şube Müdürlüğü
Hatice SAV
Hatice SAV
Tekniker
Muhammed Ufuk KESKİN
Muhammed Ufuk KESKİN
Tekniker
Semra AKPINAR
Semra AKPINAR
Bilgisayar İşletmeni
Ali Caner TOKDEMİR
Ali Caner TOKDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Veysel YÜCE
Veysel YÜCE
Şube Müdürü
Planlama ve Personel Politikaları Şube Müdürlüğü
Bedia KAPLAN
Bedia KAPLAN
İstatistikçi
Tuğçe ATASEVEN DEMİRCİ
Tuğçe ATASEVEN DEMİRCİ
Programcı
Nuri ŞAHİN
Nuri ŞAHİN
Bilgisayar İşletmeni
Coşkun ÇİÇEKCİ
Coşkun ÇİÇEKCİ
Şube Müdürü
Disiplin Şube Müdürlüğü
Meryem AYDIN UYSAL
Meryem AYDIN UYSAL
Tekniker
Eda ERDEN
Eda ERDEN
Tekniker
Yekta Buse DOĞAN
Yekta Buse DOĞAN
Tekniker
Gamze OLUKMAN DİRİ
Gamze OLUKMAN DİRİ
Bilgisayar İşletmeni
Büşra ANLAR GÜL
Büşra ANLAR GÜL
Bilgisayar İşletmeni
Ayşe İLHAN SANCAR
Ayşe İLHAN SANCAR
Bilgisayar İşletmeni
Fatih BOZKURT
Fatih BOZKURT
Bilgisayar İşletmeni
Hacer ORDU
Hacer ORDU
Şube Müdürü
Terfi ve Emeklilik İşleri Şube Müdürlüğü/Emeklilik Servisi
Sibel AKMAN YARDIMCIEL
Sibel AKMAN YARDIMCIEL
Uzman
Özge EYİBİL
Özge EYİBİL
Bilgisayar İşletmeni
Özden ORHAN
Özden ORHAN
Bilgisayar İşletmeni
Abdullah BİLGİN
Abdullah BİLGİN
Şube Müdürü
Kadro Şube Müdürlüğü
Atalay ADAKLI
Atalay ADAKLI
Araştırmacı
Zeynep TETİK
Zeynep TETİK
Programcı
Emre AYDIN
Emre AYDIN
Tekniker
Ayhan TÜRKERİ
Ayhan TÜRKERİ
Kadastro Teknisyeni
Mehmet Burak ÖZER
Mehmet Burak ÖZER
Bilgisayar İşletmeni
Emrullah KARAKUŞ
Emrullah KARAKUŞ
Bilgisayar İşletmeni
Gülşen ÖZBULUT
Gülşen ÖZBULUT
Memur
Mustafa ÖZCAN
Mustafa ÖZCAN
Şube Müdürü
Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü
Onur Kerem NAS
Onur Kerem NAS
Bilgisayar İşletmeni
Çiğdem S. CEYLAN
Çiğdem S. CEYLAN
Bilgisayar İşletmeni
Gülay KILIÇASLAN
Gülay KILIÇASLAN
Memur
Filiz Lütfiye ERCİYAS
Filiz Lütfiye ERCİYAS
Bilgisayar İşletmeni
Enes ŞUŞARLIOĞLU
Enes ŞUŞARLIOĞLU
Şube Müdürü
Yazı İşleri Şube Müdürlüğü
Mehtap TARHAN
Mehtap TARHAN
Tekniker
Esra SEVİN
Esra SEVİN
Bilgisayar İşletmeni
Mahmut SARCAN
Mahmut SARCAN
Bilgisayar İşletmeni
Emre DEMİR
Emre DEMİR
Bilgisayar İşletmeni
İlke URDOĞAN
İlke URDOĞAN
Bilgisayar İşletmeni
Ali TANIK
Ali TANIK
Bilgisayar İşletmeni
Hüseyin ÇAKIR
Hüseyin ÇAKIR
Daimi İşçi
Gürkan ÖZÇELİK
Gürkan ÖZÇELİK
Şube Müdürü
Evrak ve Arşiv Şube Müdürlüğü
Ramazan YAZAR
Ramazan YAZAR
Teknisyen
Ömer GERÇEKCİOĞLU
Ömer GERÇEKCİOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
İbrahim KURT
İbrahim KURT
Bilgisayar İşletmeni
Uğur ŞAHİN
Uğur ŞAHİN
Bilgisayar İşletmeni
Yusuf YERLİKAYA
Yusuf YERLİKAYA
Hizmetli
Memiş ŞEN
Memiş ŞEN
Daimi İşçi
M. Selman TUNÇ
M. Selman TUNÇ
Şube Müdürü
Mali İşler Şube Müdürlüğü
Fatih TETİK
Fatih TETİK
Programcı
Faik TOMBAK
Faik TOMBAK
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa TÜRKMEN
Mustafa TÜRKMEN
Bilgisayar İşletmeni
Ali ÖZTÜRK
Ali ÖZTÜRK
Bilgisayar İşletmeni
Aydın ÖZKURT
Aydın ÖZKURT
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa KAYHAN
Mustafa KAYHAN
Bilgisayar İşletmeni
Serdar ÇANKAYA
Serdar ÇANKAYA
Daimi İşçi
Nevzat KUL
Nevzat KUL
Tapu ve Kadastro Eğitim Müdürü
Tapu ve Kadastro Eğitim Müdürlüğü
Faruk ÖZDÜZGÜN
Faruk ÖZDÜZGÜN
Tapu Sicil Müd.Yrd.
Fatma PARLAK
Fatma PARLAK
Eğitim Uzmanı
Emel ÇETİNKAYA ÇEKİÇ
Emel ÇETİNKAYA ÇEKİÇ
Eğitim Uzmanı
Ülkü DEMİRTAŞ
Ülkü DEMİRTAŞ
Bilgisayar İşletmeni
Esra SARIYILDIZ
Esra SARIYILDIZ
Bilgisayar İşletmeni
Selim BOZAL
Selim BOZAL
Bilgisayar İşletmeni
Sunay ATALAY
Sunay ATALAY
Yönetici Asistanı
İbrahim AKDAĞ
İbrahim AKDAĞ
Şube Müdürü
Ölçme ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü
Mustafa DURSUN
Mustafa DURSUN
Tekniker
Cesur ÖZÇELİK
Cesur ÖZÇELİK
Teknisyen
Erkan ÇETİNTAŞ
Erkan ÇETİNTAŞ
Şube Müdürü
Eğitim Koordinasyon Şube Müdürlüğü
Tülay SUMMAK
Tülay SUMMAK
Uzman
Fatma Nur ARINMIŞ
Fatma Nur ARINMIŞ
Uzman
Haluk SÜZGÜN
Haluk SÜZGÜN
Teknisyen
Muharrem ÖZÇELİK
Muharrem ÖZÇELİK
Teknisyen
Orhan ERBAŞ
Orhan ERBAŞ
Bilgisayar İşletmeni
Halis ÖZER
Halis ÖZER
Bilgisayar İşletmeni
Rahim ULUKAN
Rahim ULUKAN
Bilgisayar İşletmeni
Turgay DEMİREL
Turgay DEMİREL
Daimi İşçi
Cüneyt LAFÇI
Cüneyt LAFÇI
Şube Müdürü
Eğitim Destek Şube Müdürlüğü
Fatih KARTAL
Fatih KARTAL
Uzman
Elçin YORULMAZ
Elçin YORULMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Fatma DAĞLI
Fatma DAĞLI
Şube Müdürü
Terfi ve Emeklilik İşleri Şube Müdürlüğü/Terfi Servisi
Zahide Kübra YAŞAR
Zahide Kübra YAŞAR
Tekniker
Asuman ERDOĞAN
Asuman ERDOĞAN
Bilgisayar İşletmeni
Ayşe Merve ERDOĞAN
Ayşe Merve ERDOĞAN
Bilgisayar İşletmeni