Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO VIII. (ERZURUM) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Hakkı YETİŞİR | Bölge Müdürü
Bölge Müdürü
Abdulkadir UMAÇ
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Mehmet KOCABAŞILAR - Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Hasan OKUMUŞ | Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Arif URUK
Arif URUK
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Mehmet KOÇYİĞİT
Mehmet KOÇYİĞİT
Uzman
Mahmut AYIK
Mahmut AYIK
Bilgisayar İşletmeni
Nihat GÜL
Nihat GÜL
Bilgisayar İşletmeni
Emrah AKTEPE
Emrah AKTEPE
Arşiv Memuru
Adem ORUÇ
Adem ORUÇ
Arşiv Memuru
Ertuğrul KOTAN
Ertuğrul KOTAN
Arşiv Memuru
Sinan YILDIRI
Sinan YILDIRIM
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
Deniz KILIÇ
Deniz KILIÇ
Mühendis
Gülcan ÖZDEN
Gülcan ÖZDEN
Mühendis
Semih SERÇEOĞLU
Semih SERÇEOĞLU
Teknisyen
Abdulbasri KAÇUŞ
Abdulbasri KAÇUŞ
Memur
Melik YÜZLÜKOĞLU
Melik YÜZLÜKOĞLU
Şube Müdürü
İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü
Emrah TÜRK
Emrah TÜRK
Programcı
Ahmet POLAT
Ahmet POLAT
Bilgisayar İşletmeni
Erol GÖRMEZ
Erol GÖRMEZ
Bilgisayar İşletmeni
Eyüp SEVER
Eyüp SEVER
Bilgisayar İşletmeni
Fatih AYDEMİR
Fatih AYDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Okan ÇINAR
Okan ÇINAR
Bilgisayar İşletmeni
Serdar ARAS
Serdar ARAS
Bilgisayar İşletmeni
Yakup YAVUZ
Yakup YAVUZ
Bilgisayar İşletmeni
Hülya ÇİL
Hülya ÇİL
Bilgisayar İşletmeni
Ömer GÜNBEYİ
Ömer GÜNBEYİ
Memur
Semra KILIÇ
Semra KILIÇ
Memur
Mehmet TURAN
Mehmet TURAN
Şoför
Reşat AKTAŞ
Reşat AKTAŞ
Hizmetli
Abdulsamet ÇİPLAK
Abdulsamet ÇİPLAK
Daimi İşçi
Bahadır DELİGÖZ
Bahadır DELİGÖZ
Daimi İşçi
Kemal ALİCİOĞLU
Kemal ALİCİOĞLU
Daimi İşçi
Lütfi ERGÜL
Lütfi ERGÜL
Daimi İşçi
Mehmet KILIÇ
Mehmet KILIÇ
Daimi İşçi
Nihat KARAKUŞ
Nihat KARAKUŞ
Daimi İşçi
Selahattin ALANKA
Selahattin ALANKA
Daimi İşçi
Üzeyir TİRYAKİ
Üzeyir TİRYAKİ
Daimi İşçi
Yusuf AKDENİZ
Yusuf AKDENİZ
Daimi İşçi
Doğan AKTAŞ
Doğan AKTAŞ
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
Mustafa BİNİCİ
Mustafa BİNİCİ
Avukat
Sema SELÇUK
Sema SELÇUK
Mühendis
Ali BEDİR
Ali BEDİR
Memur
Hakan GÖZÜBÜYÜK
Hakan GÖZÜBÜYÜK
Şube Müdürü V.
Personel Şube Müdürlüğü
M.Raşit CENGİZ
M.Raşit CENGİZ
Bilgisayar İşletmeni
Ahmet AYIK
Ahmet AYIK
Memur
Gülten YILDIRIM
Şube Müdürü
Destek
Abdullah POLAT
Abdullah POLAT
Tekniker/Sivil Savunma
Emrah TURAN
Emrah TURAN
Güvenlik
Erkan KISA
Erkan KISA
Güvenlik
Fatih LALOĞLU
Fatih LALOĞLU
Güvenlik
M.Emin GÜNBEYİ
M.Emin GÜNBEYİ
Güvenlik
Turgay BAYDAN
Turgay BAYDAN
Güvenlik