Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO XI. (TRABZON) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdür V.
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü

Kadastro Şube Müdürlüğü

İşletme Şube Müdürlüğü

 

Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Adem KESKİN | Şube Müdürü
Adem KESKİN
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Kadriye EYÜBOĞLU
Memur
1
Serengül EYÜBOĞLU
Memur
1
Murteza AKYÜZ
Bilgisayar İşletmeni
1
Musa MALKOÇOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Abdi TÜTÜNCÜ | Şube Müdürü
Abdi TÜTÜNCÜ
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Ayşe KURTULUŞ
Tekniker
1
Gülnur ÖZBAYRAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Özleyiş ŞAHİN
Memur
1
Fatma GÜL
Memur
1
Tuba KUMUŞ
Memur
1
Sacide Bilge KURT
Memur
Ömer AKSOY | Şube Müdürü
Ömer AKSOY
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Zeliha UZUN
Bilgisayar İşletmeni
1
Cihan AYDIN
Bilgisayar İşletmeni
1
Mustafa YAMAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Songül BAŞ
Bilgisayar İşletmeni
1
Ayşegül TONYALI
Bilgisayar İşletmeni
1
Hasan ALBAYRAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Sevgi BAŞAR
Bilgisayar İşletmeni
1
Safiye BAYRAM
Memur
1
Zeynep ÇELİK
Memur
1
Sedat ÇOLAK
Memur
1
Fatih ASLAN
Memur
1
Emre AKIN
Memur
1
Fikri ÖKSÜZ
Daimi İşçi
1
Fatma UĞUR
Daimi İşçi
1
Hasan İŞÇİ
Daimi İşçi
1
Aydın SELİM
Daimi İşçi
1
Abdullah GENÇTÜRK
Daimi İşçi
1
İbrahim İLELİ
Daimi İşçi
1
Umur AKYÜZ
Sözleşmeli İdari Destek Personeli
1
Nejdet FİLİS
Daimi İşçi
1
Selçuk KOSKOR
Daimi İşçi
1
Gökhan MARAPOĞLU
Daimi İşçi
1
Sultan BEKTAŞ
Daimi İşçi
1
Abdurrahman ÇABUK
Daimi İşçi
1
Halis İRTEM
Daimi İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Tuncay YAZICI
Sözleşmeli İdari Destek Personeli
Ad Soyad | Ünvan
Selçuk BİRİNCİ
Daimi İşçi
Semiha DOĞAN | Şube Müdürü
Semiha DOĞAN
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
İsmail AKÇAY
Mühendis
1
Eyüp YILMAZER
Uzman
1
Emine Ceyda ÖZKAN
Kadastro Teknisyeni
1
Hakan AYAZ
Bilgisayar İşletmeni
1
Zeynep YURTSEVER
Memur
Ömer KARAKAYA | Şube Müdürü
Ömer KARAKAYA
Şube Müdürü
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Fatma ABBASOĞLU
Kadastro Teknisyeni
.
Okan EMİROĞLU
Bilgisayar İşletmeni
.
Halil ŞAHİN
Bilgisayar İşletmeni
.
Salih Yiğit HIZAL
Memur
.
Levent KARA
Sözleşmeli Destek Personeli
.
Meryem BAL
Memur
.
Burcu SEVİM
Memur
.
Zerrin TANKUTAY
Bilgisayar İşletmeni
.
Hasan YILMAZ
Daimi İşçi
.
Muhammet ALTUN
Daimi İşci
Emel ERAYDIN | Şube Müdürü
Emel ERAYDIN
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Nurcan SİVRİKAYA
Kontrol Mühendisi
1
Volkan ALTUNTAŞ
Kontrol Mühendisi
1
Arzu ÖNER ARSLANOĞLU
Kontrol Mühendisi
1
Ertekin ŞAHİNLER
Tekniker
1
Osman Şafak ALİYAZICIOĞLU
Kadastro Teknisyeni
1
Zeynep KANDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
1
Elmas ÇELİK
Memur
Yunus ŞİŞMAN | Şube Müdürü
Yunus ŞİŞMAN
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Arzu SANCAR
Tekniker
1
Ufuk BAHAR ERTONGA
Kadastro Teknisyeni
1
Önder BAYRAK
Kadastro Teknisyeni
1
Ayfer YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
1
Sezgin TOPAL
Mühendis
1
Zehranur KOLAYLI
Bilgisayar İşletmeni
1
Funda SAĞLAM
Memur