Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO XI. (TRABZON) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

1
Bölge Müdürü V.
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

1
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü

Tapu Şube Müdürlüğü

 

 

1
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

 

1
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

İşletme Şube Müdürlüğü

Adem KESKİN | Şube Müdürü
Adem KESKİN
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Murteza AKYÜZ
Bilgisayar İşletmeni
1
Kadriye EYÜBOĞLU
Memur
1
Serengül EYÜBOĞLU
Memur
1
Özleyiş ŞAHİN
Memur
Abdi TÜTÜNCÜ | Şube Müdürü
Abdi TÜTÜNCÜ
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Ayşe KURTULUŞ
Tekniker
1
Gülnur ÖZBAYRAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Emine Ceyda ÖZKAN
Kadastro Teknisyeni
Ömer AKSOY | Şube Müdürü
Ömer AKSOY
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Zeliha UZUN
Bilgisayar İşletmeni
1
Cihan AYDIN
Bilgisayar İşletmeni
1
Mustafa YAMAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Songül BAŞ
Bilgisayar İşletmeni
1
Ayşegül TONYALI
Bilgisayar İşletmeni
1
Hasan ALBAYRAK
Bilgisayar İşletmeni
1
Sevgi BAŞAR
Bilgisayar İşletmeni
1
Safiye BAYRAM
Memur
1
Zeynep ÇELİK
Memur
1
Sedat ÇOLAK
Memur
1
Fatih ASLAN
Memur
1
Emre AKIN
Memur
1
Fikri ÖKSÜZ
Daimi İşçi
1
Fatma UĞUR
Daimi İşçi
1
Hasan İŞÇİ
Daimi İşçi
1
Aydın SELİM
Daimi İşçi
1
Abdullah GENÇTÜRK
Daimi İşçi
1
İbrahim İLELİ
Daimi İşçi
1
Umur AKYÜZ
Sözleşmeli İdari Destek Personeli
1
Nejdet FİLİS
Daimi İşçi
1
Selçuk KOSKOR
Daimi İşçi
1
Gökhan MARAPOĞLU
Daimi İşçi
1
Abdurrahman ÇABUK
Daimi İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Tuncay YAZICI
Sözleşmeli İdari Destek Personeli
Ad Soyad | Ünvan
Selçuk BİRİNCİ
Daimi İşçi
Semiha DOĞAN | Şube Müdürü
Semiha DOĞAN
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
İsmail AKÇAY
Mühendis
1
Eyüp YILMAZER
Uzman
1
Hakan AYAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ömer KARAKAYA | Şube Müdürü
Ömer KARAKAYA
Şube Müdürü
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Fatma ABBASOĞLU
Kadastro Teknisyeni
.
Okan EMİROĞLU
Bilgisayar İşletmeni
.
Halil ŞAHİN
Bilgisayar İşletmeni
.
Levent KARA
Sözleşmeli Destek Personeli
1
Musa MALKOÇ
Bilgisayar İşletmeni
.
Meryem BAL
Memur
.
Burcu SEVİM
Memur
1
Tuba KUMUŞ
Memur
1
Sacide Bilge KURT
Memur
1
Fatma GÜL
Memur
.
Muhammet ALTUN
Daimi İşci
Emel ERAYDIN | Şube Müdürü
Emel ERAYDIN
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Nurcan SİVRİKAYA
Kontrol Mühendisi
1
Volkan ALTUNTAŞ
Kontrol Mühendisi
1
Arzu ÖNER ARSLANOĞLU
Kontrol Mühendisi
1
Ertekin ŞAHİNLER
Tekniker
1
Osman Şafak ALİYAZICIOĞLU
Kadastro Teknisyeni
1
Zeynep KANDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
1
Elmas ÇELİK
Memur
Yunus ŞİŞMAN | Şube Müdürü
Yunus ŞİŞMAN
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1
Arzu SANCAR
Tekniker
1
Ufuk BAHAR ERTONGA
Kadastro Teknisyeni
1
Önder BAYRAK
Kadastro Teknisyeni
1
Ayfer YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni