denizli-bm

denizli-bm

Tapu ve Kadastro XVIII. (Denizli) Bölge Müdürlüğü

Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

   09.04.2021 tarihinde Bölge Müdürümüz İlhan ÖZLÜ başkanlığında telekonferans yöntemi ile Bölge Müdür Yardımcımız Nevzat AKDENİZ, Şube Müdürlerimiz ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz ile Birim Kalite sorumlularının katılımıyla 2021 yılı yönetimin gözden geçirilmesi , 2020 yılı değerlendirilmesi ve 2021 yılı hedefleri ile ilgili toplantı gerçekleştirilmiştir.

Baklan Tapu Müdürlüğü'nde görevli Yücel KAMAR'ın Emekliliği

   Bölge Müdürlüğümüze bağlı Baklan Tapu Müdürlüğü'nde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmakta olan Yücel KAMAR'a 24/03/2021 tarihinde, Bölge Müdürümüz İlhan ÖZLÜ tarafından plaket takdim edilmiştir. Emekliye ayrılan personelimize, kurumumuza vermiş olduğu hizmet ve katkılardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında sağlık,huzur ve mutluluklar dileriz.

2021 yılı İç Tetkik Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi.

   2021 yılı İç Tetkik Planı çerçevesinde, Bölge Müdürümüz İlhan ÖZLÜ başkanlığında Kalite denetçileri Baştetkikçi Hüseyin ÇİL, İç Tetkikçi Abdullah BAŞER ile Bölge Müdür Yardımcıları Halil Nafiz BAYINDIR, Nevzat AKDENİZ, Şube Müdürü Sermet AY ve Uzman Abdulkadir YILMAZ'ın katılımıyla 22.03.2021 tarihinde iç tetkik açılış toplantısı gerçekleştirilmiştir.

   Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerimizi kapsayan iç tetkik denetimleri 22.03.2021- 26.03.2021 tarihleri arasında devam edecektir.