trabzon-bm

trabzon-bm

Tapu ve Kadastro IX. (Trabzon) Bölge Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Nihat ERDOĞAN'ın Bölge Müdürlüğümüzü Ziyareti

Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Nihat ERDOĞAN ve Şube Müdürü Ömer GÜLLÜCE 24-25 Haziran tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş olup Giresun, Rize, Espiye, Akçaabat ve Arhavi Tapu Müdürlüklerimizde incelemelerde bulunmuş ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almıştır.

Rize Tapu Müdürlüğünde Personel Bazlı Genel Değerlendirme Toplantısı Yapılmıştır

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Rize Tapu Müdürlüğünde görevli personeller ile Bölge Müdürümüz Sayın İrfan HACIMEMİŞOĞLU başkanlığında mesai sonrasında Video Konferans yöntemiyle müdürlükte yapılan işlemlere yönelik performans bazlı genel değerlendirme toplantısı yapılmıştır.

Bölge Müdürlüğümüz Personeli Sacide Bilge KURT'un Kızı Nejla Duru KURT Vefat Etmiştir.

Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevli Sacide Bilge KURT'un kızı Nejla Duru KURT vefat etmiştir. Tapu ve Kadastro 9. Bölge Müdürlüğü olarak merhumeye  Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İrtibat : 0532 396 97 89 - Sacide Bilge KURT

Değerlendirme Toplantısı

Bölge Müdürlüğümüze bağlı 30 Tapu Müdürlüğümüz ile Tapu işlemleri ( Satış, Satış-İpotek, İntikal işlemlerinin sonuçlandırma süreleri, başvuru alınması - yevmiye arası istatistikleri ve işlemlerin aynı günde bitirilmeme nedenleri ile çözüm önerileri) ve Arşiv işlemleri ile ilgili Bölge Müdürü Sayın İrfan HACIMEMİŞOĞLU başkanlığında video konferans toplantısı gerçekleştirilmiştir.