trabzon-bm

trabzon-bm

Tapu ve Kadastro IX. (Trabzon) Bölge Müdürlüğü

Taşınmazların Rayiç Bedellerinin Elektronik Ortamda Sunulması Uygulamasına Geçiş Kapsamında Protokoller İmzalandı

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Artvin, Giresun, Arsin, Sürmene ve Yomra Tapu Müdürlükleri ve Belediye Başkanlıkları arasında taşınmazların rayiç bedellerinin elektronik ortamda sunulması uygulamasına geçiş kapsamında protokoller imzalanmıştır.

Genel Müdürlüğümüz Kalite Denetçileri Tarafından Bölge Müdürlüğümüz ile Bağlı Birimlerimizde Kalite Yönetim Sistemi Tetkiki Yapıldı

TS EN ISO 900:2015 Kalite Yönetim Sistemi Bölge Müdürlüğü Tetkiği 15 Mart 2021 tarihinde Bölge Müdürümüz İrfan HACIMEMİŞOĞLU’nun başkanlığında Kalite Denetçisi Baş Tetkikçi Erkan ÇETİNTAŞ, Kalite Denetçisi Yılmaz UZUN ve Şube Müdürlerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirilmiştir.

İşlem Belgesi Tarama ve Entegrasyon Çalışmaları Hk.

Bölge Müdürlüğümüzde yürütülen İşlem Belgesi Tarama ve Entegrasyon Çalışmaları ile ilgili Bölge Müdürümüz Sayın İrfan HACIMEMİŞOĞLU başkanlığında ve Arşiv Hizmetleri Şube Müdürü Ömer KARAKAYA'nın katılımı ile bağlı 37 Tapu Müdürlüğümüzle  video konferans üzerinden genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Değerli Mesai Arkadaşlarım;

8 Mart Dünya Kadınlar gününde saygı değer tüm kadın çalışanlarımıza sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyor ve sevgilerimi sunuyorum.

 

                                                                                                                                                                                   İrfan HACIMEMİŞOĞLU