TKGM

Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçlarına Göre Mühendis (Harita Mühendisi-Taşra) Tercih İşlemleri ve Atama Yapılacak Birimler

Genel Müdürlüğümüz personeline yönelik olarak yapılan Mühendis (Harita Mühendisi-Taşra) ünvan değişikliği yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların atanacağı birimler ile yer belirleme işlemine ilişkin usul ve esaslar Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınav Kurulunun 7.12.2023 tarih ve 2023/14 sayılı kararı ile belirlenmiş olup, anılan karar örneği ile atama yapılacak birim ve kadro sayıları aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır.

"MEKÂNSAL KALKINMA, YENİ DİJİTAL GERÇEKLİK" KONULU ULUSLARARASI FORUM'A KATILDIK

Kırgızistan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ile Rusya Kadastro Değerleme Kurumları Birliği’nce ortak düzenlenen ve 30 Kasım- 1 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşen "Mekânsal Kalkınma, Yeni dijital gerçeklik" konulu Uluslararası Forum'a Kurumumuz adına Genel Müdür Yardımcımız Tamer İNAN, Harita Dairesi Başkanı İbrahim CANKURT, Taşınmaz Değerleme Dairesi Başkanı Dr. Mustafa AKKUL, Yabancı İşler Dairesinde görevli Mühendis Murat BİRER katılım sağladı.

Vefat

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Silivri Kadastro Müdürlüğünden emekli Yalçın KONE vefat etmiştir. Cenazesi 06.12.2023 tarihinde Silivri Piri Mehmetpaşa Camisinde kılınacak öğlen namazını müteakip Alipaşa Mezarlığına defnedilecektir.

Vefat

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü Vuslat BAKAR'ın kayınpederi Ali TURAN vefat etmiştir. Cenazesi 05.12.2023 tarihinde ikindi namazını müteakip Zonguldak ili Devrek ilçesinde defnedilmiştir.

Vefat

Erzincan Bölge Müdürlüğüne bağlı Üzümlü Tapu Müdürlüğünde Müdür Vekili olarak görev yapan, Selim VANLIOĞLU'nun babası vefat etmiştir.