konya-bm

konya-bm

Tapu ve Kadastro V. (Konya) Bölge Müdürlüğü

Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı

Bölge Müdürlüğümüze  bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizin katılımı ile Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı video konferans aracılığı ile gerçekleştirilmiştir.

Yapılan toplantıda Bölge Müdürümüz Mustafa AKKUL pandemi sürecinde özverili bir şekilde çalışan personellerimize teşekkür ederek salgının devam ettiğini bu yüzden  alınan tedbirlerin gevşetilmeden devam ettirilmesini özellikle sosyal mesafe kuralına riayet edilmesine hassasiyet gösterilmesinin gerektiğini belirtti.
 

Emekli olan Abdulkadir GÜRMEN'e Veda

Bölge Müdürlüğümüzde Şube Müdürü olarak görev yapan Abdulkadir GÜRMEN emekli olmuştur.

Bölge Müdürümüz Mustafa AKKUL emekli olan Abdulkadir GÜRMEN'e kurumumuzda yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI'nın göndermiş olduğu plaketi takdim etti.

Bölge Müdürülüğü olarak Abdulkadir GÜRMEN'e bundan sonraki hayatında sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyoruz.

Karaman Valisini Ziyaret

Bölge Müdürümüz Mustafa AKKUL Karaman Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz ile beraber Karaman Valisi Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Bölge Müdürümüz ayrıca Karaman Tapu ve Kadastro Müdürlükleri  ile kadastro güncelleme şantiyesini ziyaret etmiştir.
 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Zeki ADLI video konferans ile 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Bu programın akabinde Bölge Müdürümüz Mustafa AKKUL, Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasında görev yapan müdürlüklerimizdeki kadın personelimiz ile birlikte pasta keserek bu anlamlı günü kutladılar.

Bölge Müdürlüğü olarak başta emekleri ve fedakarlıkları ile sadece ailelerinin değil aynı zamanda teşkilatımızın da temel direği olan kadın çalışanlarımız olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Kutlarız.