antalya-bm

antalya-bm

Tapu ve Kadastro VI. (Antalya) Bölge Müdürlüğü

Çevre Şehircilik Bakanımızın Antalya İline Ziyareti

     Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM'u Manavgat'da başlayan orman yangını nedeniyle geldikleri Antalya'da karşılayarak zarar gören mahallerimizde incelemelerde bulunduk. Sayısal kadastro verilerimiz ve mülkiyet bilgilerimiz, yaraların sarılmasında ilgili kurumlarımıza yol gösterecek.

     Maalesef ki çok büyük bir faciya ile karşı karşıyayız. Çok üzgünüz.

     Geçmiş olsun Manavgat!

İnsansız Hava Aracı (İHA) Ticari Pilotaj Eğitimi Sertifikaları Verilmiştir.

     Akdeniz Üniversitesi Havacılık Uygulama Merkezi (AKUMER TEAM) Ekibi; Doç. Dr. Halil ÖZEKİCİOĞLU, Öğretim Görevlisi Dr. Timuçin ÖZEKİCİOĞLU, Dr. Hüseyin TOPUZ, Ercüment AKSOY, Ömer AYDOĞAN, Levent UZUNSAKAL ve Melike TAMER KÖSE tarafından İnsansız Hava Aracı (İHA) Ticari Pilotaj Eğitimini başarı ile tamamlayanlara Eğitim Sertifikaları Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde yapılan tören ile ilgili personelimize verilmiştir.

Emlak Değeri Protokolleri

     Kepez, Isparta, Uluborlu, Karamanlı, Demre, Bucak, Eğirdir, Finike, Tefenni, Konyaaltı, Serik, Aksu/Antalya, Muratpaşa, Döşemealtı, Sütçüler Tapu Müdürlüklerimiz ile ilgili Belediyeler arasında ''Elektronik Ortamda Emlak Beyan Değerinin Alınmasına'' yönelik Antalya ili Kumluca Tapu Müdürlüğümüz ile ilgili belediye arasında imzalanan protokol de eklenmiştir.

Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizde Yüz Yüze Eğitim Yapılmıştır

      Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizde görev yapan personelin nitelik,  bilgi,  beceri,  tutum ve davranış olarak geliştirilmesine yönelik olarak yapılması planlanan 2021 yılı Haziran ayı “Yüz Yüze Eğitimleri” Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizce yapılmıştır.

Konyaaltı Tapu Müdürlüğümüze Üstün Başarı Belgesi Verilmiştir

     Konyaaltı Kaymakamı Sayın Kamil KÖTEN tarafından; Konyaaltı Tapu Müdürü Uğur Mehmet KOÇ, Müdür Yardımcısı Yeşim KUŞCU, Uzman Gani ARICI, Tekniker Şule ALTIN, Bilgisayar İşletmeni Özlem ANT KEMAHLI, Zeynep ÖNCAR, Emrah ŞENER, Mine HAKTANIR, Gonca CAMCI, İstemi KEREM, Arşiv Memuru Harun ALAKOÇ, Memur Hatice ARITEN'e Üstün Başarı Belgesi verilmiştir.

     Bölge Müdürlüğü olarak özverili çalışmalarından dolayı personelimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.