Tapu ve Kadastro III. (İzmir) Bölge Müdürlüğü

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 2. Gözetim Tetkiki

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından 22.06.2021 Salı günü, Baş Tetkik Görevlisi Sayın Reşit YAZICIOĞLU, Tetkik Görevlisi Sayın Ethem KAYA ve T.K.G.M.Strateji Dairesi Başkanlığı Kalite Yönetim Şube Müdürümüz Sayın Osman EMİR’in bizzat katılımlarıyla Bölge Müdürlüğümüze yönelik 2. Gözetim Tetkiki gerçekleştirilmiştir.

Ödemiş Tapu Müdürlüğü Personellerinden Kamil Can ÖZTÜRK'ün Ağabeyi Egemen ÖZTÜRK Şehit Olmuştur.

Ödemiş Tapu  Müdürlüğü personellerinden  Kamil Can ÖZTÜRK'ün ağabeyi Egemen ÖZTÜRK şehit olmuştur. Cenazesi bugün İzmir ili, Menderes İlçesi, Çatalca Köyü Mezarlığından  İkindi Namazına muteakip kaldırılacaktır. Şehidimize Allah'tan Rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İRTİBAT TEL : 05548534844

Akhisar Tapu Müdürlüğümüz, Akhisar Belediyesi İle Yapılan Görüşmeler Neticesinde, Taşınmazların Rayiç Bedellerinin Elektronik Ortamda Sunulması Uygulamasına Geçildi

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Akhisar Tapu Müdürlüğümüz, Akhisar Belediyesi ile yapılan görüşmeler neticesinde, taşınmazların rayiç bedellerinin elektronik ortamda sunulması uygulamasına geçilmiş olup, her iki kurumdan hizmet alan vatandaşlara  büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

Göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Akhisar Belediye Başkanı ve yetkililerine teşekkür ederiz.

174. Kuruluş Yıldönümü Kapsamında Manisa Valisi Sayın Yaşar KARADENİZ'i Ziyaret

Bölge Müdürümüz Sayın Yusuf MEŞHUR ve Bölge Müdür Yardımcılarımız tarafından, 174. Kuruluş Yıldönümü kapsamında Manisa Valisi Sayın Yaşar KARADENİZ makamında ziyaret edilmiştir, sonrasında  Manisa Kadastro Müdürlüğü ile Yunusemre ve Şehzadeler Tapu Müdürlükleri ziyaret edilmiştir.