izmir-bm

izmir-bm

Tapu ve Kadastro III. (İzmir) Bölge Müdürlüğü

Berlin Başkonsolosluğu Uzman Müşavirliği Görevine atanan Şeyda ARIKAN ÇINARLI’ya Bölgemize katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.

Bölge Müdürlüğümüz Foça Tapu Müdürlüğünde Tapu Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken 04.10.2021 tarih ve 2021/485 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı gereğince Berlin Başkonsolosluğu Uzman Müşavirliği görevine atanan Şeyda ARIKAN ÇINARLI’ya Bölgemize katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.

İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Strateji ve Koordinasyon Müdürü Mehmet ENSARİOĞLU ve Eğitim Koordinatörü Gamze ERDOĞRUL'un Ziyareti

İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Strateji ve Koordinasyon Müdürü Mehmet ENSARİOĞLU ve Eğitim Koordinatörü Gamze ERDOĞRUL, "2021 Yılı Faaliyet Değerlendirme Raporu" hakkında görüşmelerde bulunmak üzere Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.

Kaymakamlık Ziyaretleri

Bölge Müdürümüz Sayın Yusuf MEŞHUR Kemalpaşa Kaymakamı Sayın Musa SARI ile Seferihisar Kaymakamı Sayın Naci AKTAŞ ve Çiğli Kaymakamı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU’nu ziyaret ederek, Kemalpaşa ve Seferihisar Tapu Müdürlükleri ile Kadastro Birimlerinde incelemelerde bulunmuştur.

Veda Yemeği

Bölge Müdürlüğümüzde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne tayin olan Mehmet SÖZEL’e Bölge Müdürlüğümüzce veda yemeği düzenlenerek, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür edilip, hediye ve plaket verilerek, başarılar temenni edilmiştir.