ankara-bm

Tapu ve Kadastro I. (Ankara) Bölge Müdürlüğü

STAJ BAŞVURULARI

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından yürütülen "Staj Seferberliği Projesi" için öğrenci başvuruları 22 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup, staj başvuruları https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden kabul edilecektir.

Çankaya Tapu Müdürlüğü personellerinden Raif Uğur UYAR'ın annesi Gülcan GÜRSOY vefat etmiştir.

Çankaya Tapu Müdürlüğü personellerinden Raif Uğur UYAR'ın annesi Gülcan GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi 18.02.2021 tarihinde (bugün) Samsun İlinde ikindi namazı sonrasında defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. İrtibat:Raif Uğur UYAR 0506 203 9233

Kırıkkale Kadastro Müdürlüğü personellerinden Kadastro Teknisyeni Adnan DAĞARSLANI' nın kayınvalidesi vefat etmiştir.

Kırıkkale Kadastro Müdürlüğü personellerinden Kadastro Teknisyeni Adnan DAĞARSLANI' nın kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazında Kırıkkale Nur Caminden  defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.İrtibat Adnan Dağarslanı: 0542 721 62 01

ÇANKIRI'DAN ALMANYA'YA TAŞINMAZ SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tapu Kanununun 26. Maddesinin 1. Fıkrasında yapılan değişiklik ile birlikte 01.01.2020 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve taşınmaz mülkiyetinin devrini amaçlayan sözleşmelerde tarafların farklı Tapu Müdürlükleri veya yurtdışı teşkilatında bulunmaları halinde işlem yapmalarına olanak tanıyan yasal düzenleme ile uygulama başlatılmıştı. 15.09.2020 tarihinden itibaren ise bu uygulama tüm Tapu Müdürlüklerinde kullanılmaya başlandı.

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ AKKOCA’DAN KAYMAKAMLIKLARA NEZAKET ZİYARETLERİ

Bölge Müdürümüz Mürsel Necmi Akkoca, yoğun mesaisine rağmen ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor. Akkoca’nın nezaket ziyareti yaptığı isimlere Altındağ Kaymakamı Sayın Cumali Atilla, Mamak Kaymakamı Sayın Ali Sırmalı, Çankaya Kaymakamı Sayın Hüdayar Mete Buhara ve Sincan Kaymakamı Sayın Abdullah Küçük de eklendi.

Altındağ Tapu Müdürlüğü ile Altındağ ve Keçiören Kadastro Birimleri Taşınıyor.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Altındağ Tapu Müdürlüğü ile Altındağ ve Keçiören Kadastro Biriminin yeni hizmet binasına taşınma süreci başladı.

Altındağ ve Keçiören Kadastro Birimleri 25.01.2021- 29.01.2021 tarihleri, Altındağ Tapu Müdürlüğü 01.02.2021 – 05.02.2021 tarihleri arasında taşınacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yeni Adres :   Gültepe Mahallesi Gültepe Caddesi No:23  Altındağ / ANKARA