erzurum-bm

erzurum-bm

Tapu ve Kadastro VIII. (Erzurum) Bölge Müdürlüğü

Bölge Müdürlüğümüz 2021 Yılı Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Denetimi Yapılmıştır.

Bölge Müdürlüğümüz 2021 Yılı Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Denetimi Yapılmıştır.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi "2021 Yılı İç Tetkik Programı" çerçevesinde 23-24 Mart 2021 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerimizin İç Tetkiki, Baş Tetkikçi İrfan YORULMAZ ve İç Tetkikçi Şükrü ÇİFTÇİ tarafından gerçekleştirilmiştir.

Köprüköy Tapu Müdürlüğümüz ve Köprüköy Belediyesi Arasında Emlak Rayiç Değerlerinin Elektronik Ortamda Alınmasına İlişkin Protokol İmzalandı.

Bölge Müdürümüz Sayın Hakkı YETİŞİR ve Köprüköy Belediye Başkanı Sayın Osman BELLİ' nin katılımlarıyla, Köprüköy Tapu Müdürlüğü ile Köprüköy Belediye Başkanlığı arasında Emlak Rayiç Değerlerinin Elektronik Ortamda alınmasına ilişkin protokol imzalanmıştır. İmza töreninde Tapu Müdürümüz Volkan YAPAN ve Personellerimizde hazır bulunmuşlardır.

Bölge Müdürümüz Sayın Hakkı YETİŞİR Elektronik Ortamda Emlak Rayiç Değerlerinin Alınmasına İlişkin Yakutiye, Palandöken, Aziziye ve Aşkale Belediye Başkanlarıyla Görüştü.

Bölge Müdürümüz Sayın Hakkı YETİŞİR, Elektronik Ortamda Emlak Rayiç Değerlerinin Alınmasına İlişkin Yakutiye Belediye Başkanı Sayın Dr.Mahmut UÇAR, Palandöken Belediye Başkanı Sayın Av.Muhamet SUNAR, Aziziye Belediye Başkanı Sayın Muhammet Cevdet ORHAN ve Aşkale Belediye Başkanı Sayın Ahmet YAPTIRMIŞ ile Görüştü.