elazig-bm

elazig-bm

Tapu ve Kadastro XVI. (Elazığ) Bölge Müdürlüğü

Sivrice Tapu Müdürlüğünde görevli personel Neslihan KAÇTI 'nın Annesi vefat etmiştir

       Bölge Müdürlüğümüze Bağlı Sivrice  Tapu Müdürlüğünde görevli personel Neslihan KAÇTI'nın  Annesi 11.05.2021  tarihinde  vefat etmiştir. Elazığ Tapu ve Kadastro XVI. Bölge Müdürlüğü olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İletişim : Neslihan KAÇTI 0537 0325036

Elazığ Tapu Müdürlüğünde görevli Tapu Müdür Yardımcısı Yunus Emre ATEŞ 'in Annesi vefat etmiştir.

        Bölge Müdürlüğümüze bağlı  Elazığ Tapu Müdürlüğünde görevli Tapu Müdür Yardımcısı Yunus Emre ATEŞ 'in Annesi 30.04.2021 tarihinde vefat etmiştir.  Elazığ Tapu ve Kadastro XVI. Bölge Müdürlüğü olarak merhumeye  Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 
 

İrtibat : Yunus Emre ATEŞ  0533 6979222

Hekimhan Tapu Müdürü Haktan Barış'ın Kardeşi vefat etmiştir.

        Bölge Müdürlüğümüze bağlı Hekimhan  Tapu Müdürlüğünde görevli Tapu Müdürü Haktan BARIŞ 'ın Kardeşi 09.04.2021 tarihinde vefat etmiştir. Elazığ Tapu ve Kadastro XVI. Bölge Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

İrtibat: Haktan BARIŞ  0530 4677746

Darende Tapu Müdürlüğünde görevli Emin Karnas'ın Annesi vefat etmiştir.

 Bölge Müdürlüğümüze bağlı Darende  Tapu Müdürlüğünde görevli Emin KARNAS'ın Annesi 01.04.2021 Tarihinde vefat etmiştir.  Elazığ Tapu ve Kadastro XVI. Bölge Müdürlüğü olarak merhumeye  Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 
 

İrtibat Tlf:  Emin KARNAS 0505 7153544

Bingöl Belediye Başkanlığıyla ön protokol yapıldı.

     Bingöl Belediye Başkanlığınca Emlak Beyan Değerlerinin Bingöl Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine Online sunulmasına yönelik Ön Protokol Bingöl Belediye Başkanımız Sayın Erdal ARIKAN ve Bölge Müdürümüz Sayın Mahir TUNCER arasında yapılmıştır.Hizmet noktasında desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Erdal ARIKAN’a teşekkür ediyoruz.