diyarbakir-bm

diyarbakir-bm

Tapu ve Kadastro VII. (Diyarbakır) Bölge Müdürlüğü

DİYARBAKIR TAPU VE KADASTRO BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ STAJ DUYURUSU HAKKINDA

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin ilgi tarihli e-posta iletisinde; "Staj Seferberliği Projesi için öğrenci başvurularının 22 Şubat 2021 tarihinde başlayacağı, işverenlerin erişimine açılma tarihi hakkında daha sonra detaylı bilgilendirme yapılacağı, öğrenci başvurularının ilgili tarihte https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ sayfalarında ve ilgili sosyal medya platformları aracılığı ile yapılacaktır.

Karacadağ OSB için 222 parsel, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Onaylandı,BASINDA GENİŞ YER VERİLDİ.

Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen tapu teslimine, Vali Yardımcısı Ömer Coşkun, 7. Bölge Müdürü Murat Çalık, İl Kadastro Müdürü Cengiz Çetinkaya, Kayapınar Tapu Müdürü Ersin İde, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Esat Yeşil ve Karacadağ OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Beşir Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Özkılıç katıldı.

DİYARBAKIR TAPU VE KADASTRO BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KADASTRO MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

                 Bölge Müdürlüğümüzce periyodik olarak gerçekleştirilmekte olan Kadastro Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Bölge Müdürümüz Sayın Murat ÇALIK başkanlığında Bölge Müdür yardımcısı Necati  COŞKUN, Kadastro Şube Müdür V.Yasin KEKLİK,ve Hukuk Denetim ve İşletme Destek Şube Müdürü Zafer BOZTAŞ, Diyarbakır, Batman, Siirt, Şırnak Kadastro Müdürleri ve Kadastro Müdür Yardımcıları, Kontrol Mühendisleri ve Kadastro Şube Müdürlüğü personelinin katılımı ile 27.01.2021 tarihinde video konferans yöntemi ile yapılmıştır.

Sayın Genel Müdürümüzün Hediyelerinin Takdimi

   2020 yılında görevde yükselme sınavı sonucu atanan Tapu Müdürlerimiz, Tapu Sicil Müdür Yardımcılarımız ve Kadastro Müdür Yardımcılarımıza; Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI'nın mektubu ile liderlik ve temsil yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik Yeni Yöneticinin Kitabı ve Nizamül Mülk Siyasetname adlı eserler, Bölge Müdürümüz Sayın Murat Çalık ve Bölge Müdür Yardımcılarımız Faysal GÖYMEN, Musa SARIKAYA, Necati COŞKUN  tarafından takdim edilmiştir.