Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO III. (İZMİR) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

Bilgi İşlem ve Arşiv Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

İşletme Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Kadastro Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

İnci ZORALOĞLU | Şube Müdürü
İnci ZORALOĞLU
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Engin KISIKLI
Engin KISIKLI
Mühendis
Hatice DAĞTEKİN
Hatice DAĞTEKİN
Uzman
Ayşe YILMAZ
Ayşe YILMAZ
Programcı
Özlem OĞUZ
Özlem OĞUZ
Kadastro Teknisyeni
Ayşegül ÇETİN
Ayşegül ÇETİN
Bilgisayar İşletmeni
Arif TAŞ
Arif TAŞ
Şube Müdürü
BİLGİ İŞLEM VE ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa YALÇINKAYA
Mustafa YALÇINKAYA
Mühendis
Aliye ÖZTÜRK
Aliye ÖZTÜRK
Uzman
Esen GÜLER
Esen GÜLER
Programcı
Özlem ÖZDEN
Özlem ÖZDEN
Programcı
Ahmet Duran KANTARCIGİL
Ahmet Duran KANTARCIGİL
Tekniker
Engin BARAN
Engin BARAN
Tekniker
Hakan AKYOL
Hakan AKYOL
Bilgisayar İşletmeni
Umut BULUT
Umut BULUT
Bilgisayar İşletmeni
Ünmehan ERGÜVEN
Ünmehan ERGÜVEN
Bilgisayar İşletmeni
Halil TÜTÜNCÜ
Halil TÜTÜNCÜ
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sibel GÜNAYDIN
Sibel GÜNAYDIN
Programcı
Nizamettin DOKUYUCU
Nizamettin DOKUYUCU
Kadastro Teknisyeni
Yüksel AYBER
Yüksel AYBER
Bilgisayar İşletmeni
Aysun EĞERCİOĞLU
Aysun EĞERCİOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Cengiz KARAPINAR
Cengiz KARAPINAR
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ülkü GÖRGÜLÜ ÇELİKER
Ülkü GÖRGÜLÜ ÇELİKER
Avukat
Aylin GEDİK
Aylin GEDİK
Bilgisayar İşletmeni
Ebru ALPER AKEL
Ebru ALPER AKEL
Bilgisayar İşletmeni
Ekrem KAN
Ekrem KAN
Arşiv Memuru
Naz AYDIN
Naz AYDIN
Tekniker
Tekin CILAZ
Tekin CILAZ
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Gökhan DOĞRU
Gökhan DOĞRU
Kontrol Mühendisi
Asiye ER
Asiye ER
Kontrol Mühendisi
Mahir TATLIBAK
Mahir TATLIBAK
Mühendis
Ertuğrul AKTAŞ
Ertuğrul AKTAŞ
Mühendis
Erdem ÖZEL
Erdem ÖZEL
Mühendis
Miray KISIKLI
Miray KISIKLI
Bilgisayar İşletmeni
M.Hanifi CEYHAN
M.Hanifi CEYHAN
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ali Yiğit KESKİN
Ali Yiğit KESKİN
Bilgisayar İşletmeni
Hatice Aysun AZAP
Hatice Aysun AZAP
Bilgisayar İşletmeni
Meltem İYİBAŞLAR
Meltem İYİBAŞLAR
Bilgisayar İşletmeni
Yüksel GÜRBULUT
Yüksel GÜRBULUT
Memur
Ahmet ÜNAL
Ahmet ÜNAL
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman GÜMÜŞ
Süleyman GÜMÜŞ
Mühendis
Yusuf Ziya ERSÖZ
Yusuf Ziya ERSÖZ
Mühendis
Sibel GÜMÜŞ
Sibel GÜMÜŞ
Programcı
İbrahim KUYRU
İbrahim KUYRU
Tekniker
Neşe ORHAN
Neşe ORHAN
Bilgisayar İşletmeni
Fatma KAYA TUNİK
Fatma KAYA TUNİK
Bilgisayar İşletmeni
Ozan YILMAZ
Ozan YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ayhan BAŞARAN
Ayhan BAŞARAN
Bilgisayar İşletmeni
Ramazan ÖZEKİN
Ramazan ÖZEKİN
Bilgisayar İşletmeni
Gülşah GÜLMEZ
Gülşah GÜLMEZ
Memur
Zafer BORA
Zafer BORA
Şoför
Ahmet DOĞAN
Ahmet DOĞAN
Şoför
Mehmet KARAKILINÇ
Mehmet KARAKILINÇ
Şoför
İsmail ÇETİN
İsmail ÇETİN
Şoför
Muzaffer COŞKUN
Muzaffer COŞKUN
Hizmetli
Haluk BAĞLAM
Haluk BAĞLAM
Hizmetli
Adnan ÜNDAN
Adnan ÜNDAN
Hizmetli
Gülşen ÇİNİ
Gülşen ÇİNİ
Daimi İşçi
Veli ASLAN
Veli ASLAN
Daimi İşçi
Coşkun YILDIRIM
Coşkun YILDIRIM
Daimi İşçi
Süleyman AKÇA
Süleyman AKÇA
Daimi İşçi
Ali YİĞİTLİ
Ali YİĞİTLİ
Vasıfsız İşçi
Askeri YAŞAR
Askeri YAŞAR
Vasıfsız İşçi
Vildan GÜRDAL
Vildan GÜRDAL
Sürekli İşçi