Ziyaret

Genel Müdür Yardımcımız  Sayın Tamer İNAN, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Sayın Nihat ERDOĞAN, Bölge Müdürümüz Sayın  Tamer TAŞKIRAN, Kadastro Dairesi Başkanlığı Kontrol Mühendisleri Neşe BUÇAN, Fatih Çağatay KAPLAN, Bölge Müdürlüğümüz bölge müdür yardımcıları, şube müdürleri, yetki alanımızda bulunan kadastro müdürleri, kontrol mühendisi/mühendis ve teknik personelin katılımları ile Adana ili, Seyhan ilçesinde MEGSİS ve kadastro müdürlükleri faaliyetlerinin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı kapsamında;  Kadastro Dairesi Başkanlığı Kontrol Mühendisleri Neşe BUÇAN ve Fatih Çağatay KAPLAN  tarafından sunumlar gerçekleştirildi.

Bölge Müdürlüğümüz yetki alanındaki kadastro müdürlüklerince yürütülen kadastral faaliyetlerin daha etkin, ekonomik ve hızlı sunulması ve elektronik kadastronun altyapısının oluşturulması çalışmaları kapsamında yeni yol haritasının belirlenmesi, veri onayı, başvuru süreçleri ile personel performans kriterlerinin belirlenmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

Uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, uygulama birliğinin sağlanması ve kamu hizmet standartlarının yükselmesine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

Genel Müdür Yardımcımız  Tamer İNAN ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Nihat ERDOĞAN Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte,  yetki alanımızda bulunan Hatay, Adana, Mersin  ve Osmaniye illerinde bulunan bazı Tapu Müdürlükleri ile kadastro şantiyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Personel ile görüş alışverişinde bulundu ve sorularını cevaplandırdı. Genel Müdürlüğümüz projeleri hakkında personeli bilgilendirdi.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde görev yapan personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek, çalışmalarında başarı dileklerinde bulunuldu.