Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO XII. (HATAY) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

* Kadastro Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

* Tapu Şube Müdürlüğü

* Personel Şube Müdürlüğü

* Hukuk Denetim Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

* Bilgi Teknolojiler Şube Müdürlüğü

* İşletme Şube Müdürlüğü

* Destek Şube Müdürlüğü

Erdal ŞAHİN | Şube Müdürü
Erdal ŞAHİN
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İbrahim DEMİRTAŞ
İbrahim DEMİRTAŞ
Bilgisayar İşletmeni
Neşe AYDOĞAN
Neşe AYDOĞAN
Memur
Hülya Şerife YAZGAN
Hülya Şerife YAZGAN
Bilgisayar İşletmeni
Erdal ŞAHİN | Şube Müdürü
Erdal ŞAHİN
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Zehra PEHLİVAN
Zehra PEHLİVAN
Kadastro Teknisyeni
Tuğba CEMALOĞLU
Tuğba CEMALOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Ercan YILDIRIM
Ercan YILDIRIM
Bilgisayar İşletmeni
Halil KARACADAĞ | Şube Müdürü
Halil KARACADAĞ
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet ÇALIŞKAN
Mehmet ÇALIŞKAN
Bilgisayar işletmeni
Şekip DOĞRU
Şekip DOĞRU
Bilgisayar işletmeni
Sevcan MİRİOĞLU
Sevcan MİRİOĞLU
Tekniker
Mehmet Ali AKLAN
Mehmet Ali AKLAN
Daimi İşçi
Ömer DAMAR
Ömer DAMAR
Kadastro Teknisyeni
Gülşan KILDIZ
Gülşan KILDIZ
Memur
Ömer SARAÇ
Ömer SARAÇ
4/b Sözleşmeli Büro Personeli
İsmail TURAN
İsmail TURAN
Memur
Serap AKKIL
Serap AKKIL
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Ali BİLGİN
Mehmet Ali BİLGİN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Cuma KARAOĞLAN
Cuma KARAOĞLAN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mahmut DOĞAN
Mahmut DOĞAN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Hüseyin TUTAR
Hüseyin TUTAR
4/b Söz.İdari Destek Gör.
Yusuf BAŞTAŞ
Yusuf BAŞTAŞ
Sürekli İşçi
Semira KARABİBER
Semira KARABİBER
Sürekli İşçi
Mehmet Nebil BAYRAKTAR
Mehmet Nebil BAYRAKTAR
Sürekli İşçi
Mehmet CİHANOĞLU
Mehmet CİHANOĞLU
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Burak BAYRAKÇI
Mehmet Burak BAYRAKÇI
Sürekli İşçi
İsmet DEVAOĞLU
İsmet DEVAOĞLU
Sürekli İşçi
Hilmi DOĞRU
Hilmi DOĞRU
Sürekli İşçi
Mehmet ARSLAN
Mehmet ARSLAN
Sürekli İşçi
Hüseyin SEYİTOĞULLARI
Hüseyin SEYİTOĞULLARI
Bilgisayar İşletmeni
Şerif İŞLEK
Şerif İŞLEK
4/b Söz.İdari Destek Gör.
Yunus DÖNMEZ
Yunus DÖNMEZ
Sürekli İşçi
İbrahim ALTINTAŞ | Şube Müdürü
İbrahim ALTINTAŞ
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Abdurrahman GÖRGEN
Abdurrahman GÖRGEN
Bilgisayar işletmeni
Akif YARDIMCI
Akif YARDIMCI
Tekniker
Mehmet ATLAMAZ
Mehmet ATLAMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Celal YILDIRIM | Şube Müdürü
Celal YILDIRIM
Şube Müdürü
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet PİRİNÇ
Mehmet PİRİNÇ
Bilgisayar İşletmeni
Cüneyt YALÇIN
Cüneyt YALÇIN
Kadastro Teknisyeni
Kamil KÜÇÜK
Kamil KÜÇÜK
4/b Söz.İdari Destek Gör.
Nuri YALÇIN | Şube Müdürü
Nuri YALÇIN
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ali AÇIKGÖZ
Ali AÇIKGÖZ
Kontrol Mühenidisi
Mehmet KAHVECİOĞLU
Mehmet KAHVECİOĞLU
Kontrol Mühenidisi
Neval YILDIZ
Neval YILDIZ
Tekniker
Celalettin BAŞER
Celalettin BAŞER
Kontrol Mühendisi
Ayhan KARACALIOĞLU
Ayhan KARACALIOĞLU
Kadastro Teknisyeni
Mehmet Ali ÇAPAR
Mehmet Ali ÇAPAR
Mühendis
Halil DAĞ | Şube Müdürü
Halil DAĞ
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Aygin ÖNAL
Aygin ÖNAL
Bilgisayar İşletmeni
Nursel KORUBAY
Nursel KORUBAY
Kadastro Teknisyeni