İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Genel Müdürlüğümüz I. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Nihat ERDOĞAN ve beraberindeki Heyet, İzmir Tapu ve Kadastro III. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Heyet, Kadastro Müdürlüklerince yürütülen kadastral faaliyetler ve elektronik kadastronun alt yapısının oluşturulması çalışmaları kapsamında düzenlenen “Mekansal Gayrimenkul Sistemi (MEGSİS) ve Faaliyetleri" konulu eğitim toplantısına katıldı.

Bölge Müdürü Yusuf MEŞHUR’un açılış konuşmasının ardından dört oturum şeklinde düzenlenen toplantının 1. Oturumunda I. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan BAYÇELEBİ ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Nihat ERDOĞAN tarafından, Genel Müdürlüğümüzce yürütülen projeler ve konulan hedeflerle ilgili genel bilgilendirme yapıldı.

Toplantıya Bölge Müdürlüğünün yetki sahasında bulunan İzmir, Aydın, Manisa Kadastro müdürlüklerinde görev yapan Kadastro Müdürleri, Müdür Yardımcıları, Kontrol Mühendisleri ve ilgili diğer personeller katıldı.

Toplantının 2. ve 3. oturumlarında Kadastro Dairesi Başkanlığı Kontrol Mühendisi Neşe BUÇAN ve Mühendis M. Fatih GÖKDAĞ tarafından sunumlar yapıldı. 4. Oturum karşılıklı soru cevap şeklinde yapılarak toplantı tamamlandı.

Ayrıca, Genel Müdürlüğümüz I. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Nihat ERDOĞAN ve Bölge Müdürü Yusuf MEŞHUR, Konak, Karşıyaka, Buca, Karabağlar, Çiğli, Gaziemir, Çeşme, Urla, Güzelbahçe, Didim, Söke, Efeler Tapu Müdürlükleri ile bağlı kadastro müdürlük ve birimlerini ziyaret ederek, tespit ve incelemelerde bulunup, personellere bilgilendirme yaparak çalışmalarında başarılar dilediler.