Tapu ve Kadastro XV. (Van) Bölge Müdürlüğü

2021 Yönetimin Gözden Geçirme Toplantısı Yapıldı

13 Nis 2021

     2021 yılı Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı Bölge Müdürlüğümüz Konferans Salonunda Tapu Dairesi Başkanımız Hasan ÇELİK ve Kadastro Dairesi Başkanımız Mustafa ASLAN’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

     Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ‘Koronavirüs Tedbirleri’ konulu 2020/6 sayılı genelgeleri gereği gerçekleştirilen ve başkanlığını Bölge Müdürümüz Tonguç GENÇ’in yaptığı toplantıda; Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ile bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz de hazır bulundu.

     Toplantıda Kalite Yönetim Sistemi Kapsamında kalite etkinliğinin takibi, kalite politikası, kalite hedeflerine ulaşmadaki yeterlilik ve devamlılığın sağlanıp sağlanmadığını belirlemek amacıyla bir önceki yılın ‘Yönetimin Kalite Yönetim Sistemini Gözden Geçirme’ toplantısında alınan kararlar ve uygulamalarıyla Bölge Müdürlüğümüz iç tetkik görevlilerince yine Bölge Müdürlüğümüze bağlı 31 Tapu Müdürlüğü ve 4Kadastro Müdürlüğünde yapılan 2021 yılı iç tetkik sonuçları ana tema olarak ele alındı ve aynı zamanda müdürlüklerde karşılaşılan sorunlar görüşüldü.

     Toplantıda Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Prof.Dr. Fuat TANHAN ve Dr. Rezzan UÇAR tarafından "Liderlik" konulu sunum gerçekleştirildi.

     Ayrıca Bölge Müdürlüğümüze bağlı Özalp Tapu Müdürlüğünden yakın zamanda emekli olan Bilgisayar İşletmeni Orhan ÇELİKYAY'a Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK tarafından plaket takdim edildi.