KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE ELEKTRONİK KİMLİK DOĞRULAMA SİSTEMİ (EKDS) TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Elektronik Kimlik Doğrulama Sistemi (EKDS) Tanıtım Toplantısı, Kayseri  Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK ve Yabancı İşler Dairesi Başkanı Sadettin TUNAS, Kayseri Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü yetki alanında bulunan Kayseri ve Nevşehir Kadastro Müdürlükleri ile Nevşehir, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Ürgüp, Avanos ve Acıgöl Tapu Müdürlüklerini ziyaret etti.

Kayseri Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda, Bölge Müdürlüğü yetki alanında bulunan tapu müdürleri ve tapu sicil müdür yardımcıları ile Kırşehir ilinde toplantılar gerçekleştirilerek EKDS ve 2023 yılında hayata geçirilecek diğer projeler hakkında bilgilendirme yapıldı. E-Sicile geçiş ve uygulamada hizmet kalitesinin artırılması için müdürlüklerde dikkat edilmesi gereken hususlar, alınması gereken önlemler ve yapılması gereken çalışmalar paylaşıldı. Personel ile soru–cevap şeklinde görüş alışverişinde bulunuldu. 

Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK ve Yabancı İşler Dairesi Başkanı Sadettin TUNAS’ın Nevşehir Tapu Müdürlüğü ziyareti esnasında Bölge Müdürü Mustafa ÇETİNKAYA tarafından Daire Başkanlarının katılımı ile Kurumumuz tarafından yürütülen projelerdeki üstün performanslarından dolayı Nevşehir Tapu Müdürlüğü personeline teşekkür belgesi verildi.