KAHRAMANMARAŞTA İFTAR PROGRAMI

Genel Müdür Yardımcımız Tamer İNAN,  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN ve Döner Sermaye İşletme Müdürü Hakan BİLGEN 27/03/2024 tarihinde Gaziantep Tapu ve Kadastro XIII. Bölge Müdürü İbrahim ERSOY tarafından Kahramanmaraş Hizmet Binasında düzenlenen iftar programına katıldı.
Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcımız Tamer İNAN, bir önceki yıl deprem sonrasında bir araya geldiklerini hatırlatarak, yaşanan felaketlerin ardından hayatın normale dönmesinin zorluğuna değindi. Genel Müdür Yardımcımız, "Genel Müdürlük olarak deprem bölgesine elimizden geleni yaptık. Ancak asıl görevi Gaziantep Bölge Müdürümüz İbrahim ERSOY üstlendi, kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Deprem Bölgesinde görev yapan personellerimizin moral ve motivasyonun arttırılması amacıyla düzenlenen iftar programına; Gaziantep Bölge Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürleri, bağlı Müdürlüklerdeki Tapu ve Kadastro Müdürleri ile Kahramanmaraş merkez müdürlüklerinde  görev yapan personel katıldı. 
Depremde vefat eden personellerimizin adının yaşatılması için Kahramanmaraş merkez binasındaki toplantı salonuna; Kahramanmaraş’ta  görev yapan ve depremde vefat eden şehitlerin adının verilmesinden dolayı, Genel Müdür Yardımcımız Tamer  İNAN, Bölge Müdürü İbrahim ERSOY’a teşekkür etti.