İSTİŞARE TOPLANTISI

06
Temmuz
2018

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü üst yönetimi ve Bölge Müdürleri ile istişare toplantısı yaptı.

Genel Müdürlüğümüz VIP Toplantı salonunda yapılan istişare toplantısında, projeler ve çalışmalar ile ilgili bilgi alan Genel Müdürümüz, karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerilerini dinledi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları ve projeleri sürekli yakından inceleyen Genel Müdür ADLI, Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ve 22 Bölge Müdürümüz ile video konferans sistemi yardımıyla Kadastro sisteminde yapılan çalışmalar ve sorunlar ile Tapu sisteminde yaşanan gelişmeler konularında görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Teftiş Kurulu Başkanı Metin BEYAZ, İç Denetim Birim Başkanı Halil İbrahim KARAKAYA,Kadastro Dairesi Başkanı Sinan FİDAN, Harita Dairesi Başkanı Nevzat İhsan SARI, Yabancı İşler Dairesi Başkanı Adnan KAHVECİ, Arşiv Dairesi Başkanı Dr. Bekir Tarık YİĞİT, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı İbrahim ÖZTÜRK, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Yücel SERDAR, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat BAKICI, Strateji Geliştirme Daire Başkan Vekili Ali TÜRKYILMAZ, Tapu Dairesi Başkan Vekili Abdurrahman KARAĞAÇ hazır bulundu.