GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ A. HAKAN AYBER'İN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ

26 Eki 2021
          Genel Müdür Yardımcımız A.Hakan AYBER, İç Denetim Birimi Başkanımız Halil İbrahim KARAKAYA, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİOPOĞLU, Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Nihat ERDOĞAN ile birlikte 21-22 Ekim 2021 tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
       Genel Müdür Yardımcımız A.Hakan AYBER Başkanlığında, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Bölge Müdürümüz Hasan DAYIKARACA, Bölge Müdür Yardımcımız ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile yetki alanında bulunan Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Video Konferans Toplantısı gerçekleştirildi.
         Toplantıda Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Projeler, Faaliyetler ve çalışmalar hakkında sunum yapıldıktan sonra Müdürlüklerden iş ve işlemlerin süresi içerisinde bitirilmesinin önemine değinerek sorun ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
           Toplantının ardından Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Bölge Müdürümüz Hasan DAYIKARACA ve Bölge Müdür Yardımcımız Halil Nafiz BAYINDIR ile Erzincan Merkez, Gümüşhane Merkez, Bayburt Merkez Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Üzümlü, Tercan, Köse Tapu Müdürlüklerini; İç Denetim Birimi Başkanımız Halil İbrahim KARAKAYA ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanımız Nihat ERDOĞAN, Bölge Müdür Yardımcımız Bilal SELÇUK ile Gümüşhane Merkez Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Refahiye, Kemah, İliç, Kemaliye, Kelkit, Şiran Tapu Müdürlüklerini yerinde ziyaret ederek Müdürlüklerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıp incelemelerde bulundu.
           Ayrıca Genel Müdür Yardımcımız A.Hakan AYBER ve beraberindeki heyet Erzincan ili ''Kadastro Haritalarının Güncellenmesi'' işi şantiyesini ziyaret edip incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi aldı