EMEKTARLARIMIZLA İFTAR PROGRAMINDA BİRARAYA GELDİK

07
Haziran
2018

Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Kurumumuzdan emekli olan personel ve üst düzey yöneticiler ile iftar yemeğinde biraraya geldi.

Genel Müdürümüz, Kurumumuza yıllarca emek veren meslektaşları ile birarada olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek, “Tapu ve Kadastro aidiyet ve vefa duygusu çok üst düzeyde olan, sevgi ve saygıda noksanlık göstermeyen, Türkiye’nin en köklü, en nadide kurumlarından bir tanesidir. Kurumumuzun bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Böyle bir ailenin üyesi olmaktan sizler gibi bende mutluluk duyuyorum” dedi.

Genel Müdürümüz ADLI, teknolojinin geliştiği ve insan beklentilerinin giderek arttığı bir dönemde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak bu ihtiyaçlara cevap vermemizin Kurumumuzun itibarını belli seviyede tutmak için gerekli olduğunun altını çizdi.

Emekli Genel Müdürlerimizden Davut GÜNEY ise, böyle bir iftar yemeği programında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Önemli olan birlikte olup, bu havayı teneffüs etmek, emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, emekli Genel Müdürlerimizden Davut GÜNEY,  Dr. Necdet POYRAZ ve Talat ERDOĞAN’a teşekkür plaketi verdi.

İftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI’nın yanısıra, emekli Genel Müdürlerimizden Davut GÜNEY, Dr. Necdet POYRAZ ve Talat ERDOĞAN, Genel Müdür Yardımcılarımız Adil Hakan AYBER, Ömer Sinan BAYÇELEBİ,  Kurumumuzdan emekli personelimiz, Genel Müdürlüğümüz üst düzey yöneticileri ve şube müdürlerimiz katıldı.