ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA İLİŞKİN PROTOKOL

12
Aralık
2018

Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER, Konya Teknik Üniversitesi ve Doğa Bilimleri Fakültesini ziyaret etti. 

Ziyarette Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER, Konya Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ferruh YILDIZ ile bir araya geldi.

Ziyaret çerçevesinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü arasında ‘Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne Bağlı Merkez ve Taşra Binalarının Mevcut Durumlarının Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı Kapsamında Değerlendirilmesi ve Binalarda Hizmete Devam Edilirken Tadilat ve Güçlendirme Hizmetlerinin Tamamlanması Konusunda Araştırma ve Geliştirme Projesi İşi ile İlgili Hizmet Alım Protokolü’ imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Genel Müdürlüğümüze bağlı Merkez ve Taşra Birimlerinin deprem yapı analizi yapılacak.

Diğer taraftan söz konusu protokol çerçevesinde Genel Müdürlüğümüz tarafından gerekli görülen hizmet binalarının, tadilat ve güçlendirme çalışmalarının tamamlanması, araştırma ve geliştirme projelerinin hazırlanması ve uygulanması değerlendirilecek.

Protokol imza töreninde Genel Müdür Yardımcısı A.Hakan AYBER’in yanı sıra, Konya Bölge Müdür Vekili Kenan ÇİFTÇİ ve İnşaat Emlak Şube Müdürü Safa ALTUNTAŞ  da hazır bulundu.