177. Yıl Kutlamaları

ANITKABİR’DE 177. YIL KUTLAMALARI
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün kuruluşunun 177. Yıl dönümü, Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatlarında kutlandı.
Kuruluşumuzun 177. yılında, Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER  ve üst yönetimimiz Ata’nın huzurundaydı.
Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER ve üst yönetimin katıldığı törende Ulu Önder Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu. 

Ardından, Genel Müdür Yardımcımız, Anıtkabir özel anı defterini imzaladı ve şu ifadelere yer verdi.

"Aziz Atatürk
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak Cumhuriyetimizin temel değerlerine olan bağlılığımızı bir kez daha vurgulamaktan gurur duyuyoruz.
Kuruluşumuzun 177. Yıl dönümünde Türkiye’nin kalkınması ve modernleşmesine katkı sağlamak için gösterdiğimiz çaba ve gayreti bir kez daha yineliyoruz.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ülkemizin Tapu ve Kadastro hizmetlerini daha da ileriye taşıma kararlığımızı vurguluyor, aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz."
Tören toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
Programa Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız, Ankara Tapu ve Kadastro I. Bölge Müdürlüğü personelleri, Tapu ve Kadastro Uzmanları, Şube Müdürleri ve personelimiz katıldı.

177. YIL PASTA KESİM TÖRENİ 
Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Genel Müdürlüğümüz yemekhanesinde pasta kesim töreni düzenlendi.
Üst düzey yöneticilerimizin ve Kurum personelimizin de katıldığı törende Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER günün önemine binaen bir konuşma yaptı.
Emekli olacak olan Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI da Kurum çalışanlarımızın 177. yılını kutlayarak veda konuşması gerçekleştirdi.
Günün anısına yaptırılan pasta kesimi gerçekleştirildikten sonra personelimize yemek servisi yapıldı.