VAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

20
Ekim
2021

Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN ile Personel Dairesi Başkanımız İbrahim ÖZTÜRK, Van Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne bağlı Hakkari Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ile Hakkari 1.Grup Güncelleme Şantiyesi, Yüksekova Tapu Müdürlüğü ve Başkale Tapu Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN'a Van Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Eyüp KIZILTAŞ çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Harita Dairesi Başkanımız İbrahim CANKURT, Personel Dairesi Başkanımız İbrahim ÖZTÜRK ile Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığında Uzman Erdem ALPAR'ın katılımı ile Kadastro Müdürleri ve Mühendisleri ile kadastro çalışmaları ve Van Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm Birim Amirleri ile Genel Değerlendirme Toplantıları yapıldı.

Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU ile Harita Dairesi Başkanımız İbrahim CANKURT da Bitlis ve Muş İllerinde bulunan Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Güncelleme Şantiyelerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde Başkanlarımıza, Bölge Müdürü Eyüp KIZILTAŞ, Bölge Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri eşlik etti.