Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO XI. (KAYSERİ) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü

Osman Terazi | Şube Müdürü
Osman Terazi
Şube Müdürü
Tapu Şube Müd.
Barış TAŞTAN
Barış TAŞTAN
Bilgisayar İşletmeni
Olcay YILDIZ
Olcay YILDIZ
Bilgisayar İşletmeni
Ali Rıza YILMAZER
Ali Rıza YILMAZER
Memur
Hatice Şenay GÖKDEMİR
Hatice Şenay GÖKDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Battal Gazi Çakır | Şube Müdürü
Battal Gazi Çakır
Şube Müdürü V.
Personel Şube Müd.
Suat Başer
Suat BAŞER
Bilgisayar İşletmeni
Cemal Ayaydın
Cemal AYAYDIN
Bilgisayar İşletmeni
Faruk Yalçınkaya | Şube Müdürü
Faruk Yalçınkaya
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müd.
Azer Çetin Yiğit
Azer Çetin YİĞİT
Kontrol Mühendisi
Ergün İlgün
Ergün İLGÜN
Kontrol Mühendisi
Yasin Topçu
Yasin TOPÇU
Kontrol Mühendisi
İbrahim Baştuğ
İbrahim BAŞTUĞ
Mühendis
Tekin YAVUZ
Tekin YAVUZ
Bilgisayar İşletmeni
Sami Argın | Şube Müdürü
Sami Argın
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müd.
Canseri ÖZDEMİR
Canseri ÖZDEMİR
Memur
Sadık Mercan | Şube Müdürü
Sadık Mercan
Şube Müdürü
İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü
Abdullah Akdöl
Abdullah AKDÖL
Mühendis
Büşra Hazer
Büşra HAZER
Mühendis
Ahmet Basri Sağır
Ahmet Basri SAĞIR
Programcı
Mehmet Durmaz
Mehmet DURMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa  Yücer
Mustafa YÜCER
Bilgisayar İşletmeni
Adalet Turan
Adalet TURAN
Bilgisayar İşletmeni
Oğuz Aslan
Oğuz ASLAN
Bilgisayar İşletmeni
Deniz Bozkurt
Deniz BOZKURT
Bilgisayar İşletmeni
Kadriye Bayram
Kadriye BAYRAM
Memur
Pınar Onur
Pınar ONUR
Memur
Şenol Güney
Şenol GÜNEY
Şoför
Süleyman An
Süleyman AN
Şoför
İbrahim Karataş
İbrahim KARATAŞ
Hizmetli
Ahmet Mazlum
Ahmet MAZLUM
Daimi İşçi
Hasan Yalnıztaş
Hasan YALNIZTAŞ
Daimi İşçi
Cengiz Cingöz
Cengiz CİNGÖZ
Söz. İda. Dest. Gör.
Cuma İlgöz
Cuma İLGÖZ
Söz. İda. Dest. Gör.
Ejder ANADUT
Ejder ANADUT
Sürekli İşçi(Güv. Gör.)
Özkan AKSOY
Özkan AKSOY
Sürekli İşçi(Güv. Gör.)
Salih Güneri
Salih GÜNERİ
Sürekli İşçi(Güv. Gör.)
Yakup KARADAVUT
Yakup KARADAVUT
Sürekli İşçi(Güv. Gör.)