Tapu ve Kadastro I. (Ankara) Bölge Müdürlüğü

Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TAPU VE KADASTRO I. (ANKARA) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Bilgi İşlem ve Arşiv Şube Müdürlüğü

Tapu Şube Müdürlüğü
Ali ÇATAL
Şube Müdürü
Mehlika KORKU
Mühendis
Baysal CEYHAN
Mühendis
Nurdan YILMAZ
Tekniker
Ahmet ALAGÖZ
Tekniker
Sevda ÖZKORUCUKLU
Tekniker
Emel YAZICI
Memur
Kerem Alpay DURUKAY
Memur
Kadastro Şube Müdürlüğü
Ahmet KARACA
Şube Müdürü
Tanju ŞERİFOĞLU
Kontrol Mühendisi
Sibel ERDOĞAN
Kontrol Mühendisi
Songül KARAMAN
Mühendis
Hayriye YÜKSEL
Mühendis
Lütfiye ATALAY
Mühendis
Leyla KARADENİZ
Mühendis
Buket FIRAT
Tekniker
Ayhan TAŞDELEN
Bilgisayar İşletmeni
Personel Şube Müdürlüğü
Elvan SİVAS
Şube Müdürü
Mehmet DİLİBAL
Tekniker
Elçin KARA
Kadastro Teknisyeni
Koray SEL
Uzman
Mehmet Ali VARGÜN
Bilgisayar İşletmeni
Ahmet Ferhat CİZRELİOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Hakan ACAR
Uzman
İşletme Şube Müdürlüğü
Ahmet YILDIZ
Şube Müdürü
Murat SUCU
Tekniker
Yılşın DÖLEK
Bilgisayar İşletmeni
Suna ARI
Bilgisayar İşletmeni
Tuğrul TUNCA
Bilgisayar İşletmeni
Vedat ÇIPLAK
Bilgisayar İşletmeni
İlker KÖKER
Bilgisayar İşletmeni
Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Mustafa CERAN
Şube Müdürü
Çağrı ÇINAR
Kadastro Teknisyeni
Gülçin YILDIZ PİŞKEN
Kadastro Teknisyeni
Refik YURTKURAN
Uzman
Yener TOPLAK
Bilgisayar İşletmeni
Mehmet KAZMACI
Bilgisayar İşletmeni
İsmail Niyazi ABUT
Bilgisayar İşletmeni
Mahinur ARSLAN
Bilgisayar İşletmeni
Ayhan KOÇYİĞİT
Bilgisayar İşletmeni
İsmail KORKMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ülkü SALIK
Bilgisayar İşletmeni
Halit Ziya SANDER
Bilgisayar İşletmeni
Ertuğrul Osman ALTINOK
Bilgisayar İşletmeni
Sıddık AKDOĞAN
Kadastro Teknisyeni
Kemal SARI
Daimi İşçi
Murat UYAR
Daimi İşçi
Melik ÖZTÜRK
Daimi İşçi
Eray KILIÇ
Daimi İşçi
İsmail KOÇAK
Daimi İşçi
Aysun AYDOĞUN
Sürekli İşçi
Sevda ULUSU
Sürekli İşçi
Emin DOĞANBAŞ
Sürekli İşçi
Muharrem ÜNER
Sürekli İşçi
Sinan KÖSE
Sürekli İşçi
Yunus KORKMAZGÖZ
Sürekli İşçi
Bilgi İşlem ve Arşiv Şube Müdürlüğü
Yılmaz SARAL
Şube Müdürü
İrem ÖZZAİM
Uzman
Hasan BOSTANCI
Uzman
Oğuzhan ÖCAL
Teknisyen
Hatice ÇİMEN
Kadastro Teknisyeni
Ertuğrul BOZA
Mühendis
Ali TANIK
Bilgisayar İşletmeni
Servet GEZER
Bilgisayar İşletmeni
Furkan YAZAR
Kadastro Teknisyeni
Hüseyin AKBULUT
Kadastro Teknisyeni
Mesut KARADAĞ
Kadastro Teknisyeni
Kerem Sami ASLAN
Sözleşmeli Kadastro Teknisyeni
Derya ÇEKİÇ
Arşiv Memuru
Güzide KARSLI
Bilgisayar İşletmeni
Fuat ARMAĞAN
Bilgisayar işletmeni
Ferhan DANACI
Bilgisayar işletmeni
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
İbrahim BAŞARAN
Şube Müdürü
Yasemin KULEYİN
Mühendis
Ahmet TUNÇ
Avukat
İsmail ÖZTÜRK
Kadastro Teknisyeni
Ayşe Nazan TAMÇELİK
Bilgisayar İşletmeni
Melike Karataş ÖZ
Bilgisayar İşletmeni
Engin ÇINAR
Bilgisayar İşletmeni
Zehra SIZMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Şenay ÇETİN
Memur
Kadriye SATILMIŞ
Memur
Nalan ERDEM
Daimi İşçi
Özgür YILMAZ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü
İsmail Hakkı UYSAL
Şube Müdürü