mlogo.png

-A A +A

2020 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI SORULARI VE İTİRAZ USULLERİ HAKKINDA DUYURU

Pazartesi, 2 Mart, 2020

 

29/02/2020 tarihinde yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına ilişkin soru kitapçıkları (Cevaplı A kitapçıkları) aşağıda yayımlanmıştır.

 

Adaylar, sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının yayımlanmasını takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde (03 - 09 Mart 2020) https://odeme.gazi.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numarası girerek 20 TL sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itiraz ücretini banka/kredi kartı ile ödedikten sonra (Havale, EFT veya diğer yollarla yapılan ödemeler işleme alınmayacaktır.), https://basvuru.gazi.edu.tr/itiraz adresinden  T.C. Kimlik Numarası ve parola girerek. “İşlemler>İtiraz” menüleri altında sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itiraz formunu doldurup “Gönder” butonunu tıklayarak elektronik ortamda yapacaktır. İtiraz süresi içerisinde itirazlarında değişiklik yapmak isterlerse, herhangi bir ücret ödemeden itirazını güncelleyebilecektir.

 

İlgili alanları eksik olan formlar ile ne talep edildiği açıkça belirtilmeyen formlar işleme alınmayacaktır. Aday İşlemleri Sisteminde yukarıdaki adımları gerçekleştirerek kayıt oluştururken adayın kullandığı bilgisayar sisteminden ya da Gazi Üniversitesi’nin bilişim altyapısından kaynaklanabilecek herhangi bir sorunun zamanında giderilebilmesi açısından yukarıda bahsedilen tüm işlemlerin son güne bırakılmaması adayın yararına olacaktır. Gazi Üniversitesi veya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne faks, e-posta ve/veya diğer biçimlerde ulaştırılan form veya itirazlar işleme alınmayacaktır.

Sınava katılan personele ilanen duyurulur.

 

Soru Kitapçıkları:

 

TAPU MÜDÜRÜ

TAPU SİCİL MÜDÜR YARDIMCISI

KADASTRO MÜDÜR YARDIMCISI

ARŞİV MEMURU

AVUKAT

KONTROL MÜHENDİSİ

MÜHENDİS  Harita Mühendisliği

MÜHENDİS  Bilgisayar Mühendisliği

MÜHENDİS  Elektrik Elektronik Mühendisliği

MÜHENDİS  Makine Mühendisliği

MÜHENDİS  Gıda Mühendisliği

KİMYAGER

İSTATİSTİKÇİ

PROGRAMCI

TEKNİKER