bursa-bm

bursa-bm

Tapu ve Kadastro IV. (Bursa) Bölge Müdürlüğü

Çanakkale Tapu ve Kadastro Hizmet Binamız da 09.02.2021 Tarihinde 2020 Yılı çalışmalarının değerlendirilmesi, 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü hizmet değerlendirme toplantısı yapıldı

        Çanakkale  Tapu ve Kadastro Hizmet Binamız da  09.02.2021 Salı   günü, Bölge Müdürümüz  Adnan CEVHER, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Çanakkale    Tapu ve Kadastro Müdürlerinin  katılımı  ile Covit-19 salgını önlemleri de alınarak,  2020 Yılı çalışmalarının değerlendirilmesi, 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantı yapıldı.

Balıkesir Tapu ve Kadastro Hizmet Binamızda 2020 Yılı için Değerlendirme, 2021 Yılı için Hedeflerin Belirlenmesi Konusunda Toplantı Yapıldı

Balıkesir Tapu ve Kadastro Hizmet Binamızda 27.01.2021 Çarşamba günü, Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Balıkesir Tapu ve Kadastro Müdürlerinin katılımı ile Covid-19 salgını önlemleri de alınarak, 2020 Yılı çalışmalarının değerlendirilmesi, 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantı yapıldı.

Bursa Milletvekili. Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili Sayın Refik ÖZEN, Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER’e ziyarette bulundu

 Bursa Milletvekili. Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili  Sayın Refik ÖZEN, Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER’e   ziyarette bulundu.

            Bölge müdürümüz makam odasında gerçekleşen ziyarette; kurumsal yenilikler ve iyileştirmeler, vatandaşlarımıza yönelik yüksek memnuniyet odaklı hizmet sunumlarımız ve çalışmalarımız, Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER tarafından detaylı olarak ifade edilmiştir. Sohbet ve bilgilendirme konuşmalarını müteakip, Milletvekilimize  Bölge Müdürümüz, günün anısına,  hediye  takdim etmişlerdir.

Bölge Müdürlüğümüzde 21.01.2021Perşembe günü Bursa Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER, Bölge Müdür Yardımcılar ve Şube Müdürleri, Bursa ve Yalova Müdürlerinin katılımı ile 2020 Yılı çalışmalarının değerlendirme toplantısı yapıldı

              Bölge Müdürlüğümüzde 21.01.2021 Perşembe   günü Bursa Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT,  Bölge Müdürümüz  Adnan CEVHER, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Bursa ve Yalova Tapu ve Kadastro Müdürlerinin  katılımı  ile Covit-19 salgını önlemleri de alınarak,  2020 Yılı çalışmalarının değerlendirilmesi, 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantı yapıldı.

Bölge Müdürümüz Sn. Adnan CEVHER başkanlığında 2020 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Bölge Müdürlüğü'müzde 12.01.2021 Salı günü Bölge Müdürümüz Sayın Adnan CEVHER başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla Covid-19 salgını önlemleri de dikkate alınarak, 2020 yılı çalışmalarının değerlendirilmesi, 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantı yapıldı.

BAŞARI BELGESİ VE ÖDÜLLENDİRME

Lapseki Tapu Müdürümüz Şahzade GÜLTEKIN'e iş ve islemlerin yürütülmesinde göstermiş  olduğu performans, işlerin düzenli ve süratle yapılmasında sağladığı katkılar, başarılı çalışmalarından ve daha önceden de üç defa başarı belgesi aldığından dolayı Lapseki Kaymakamı Dr.Fatih ÇELİKKAYA  tarafindan üstün başarı belgesi verilmiştir.

Ayrıca 30/12/2020 tarihinde Çanakkale Valisi Sayın  İlhami Aktaş tarafından maaş ile ödüllendirilmiştir.