SIKÇA SORULAN SORULAR

Kalite;

  • Sürdürülebilir başarıyı yöneten kılavuz değerlere sahip bir süreçtir,
  • Bir ürün veya hizmetin müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğidir,
  • Spesifikasyonlara ve standartlara uygunluk derecesidir
  • Verimlilik, esneklik ve etkili olmaktır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Kalite Yönetim Sistemi bölümünden “https://www.tkgm.gov.tr/kalite-yonetim-sistemi” adresinden ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Kalite Yönetim Sistemi bölümünden “http://uygulamalar.tkgm.gov.tr/KaliteYonetimSistemi/oneri-formu” adresine giriş yaparak önerilerinizi “Öneri Formu” bölümü doldurularak sisteme ekleyebilirsiniz.

Etik; insanın sahip olduğu en güzel cazibe ve iyi yönetimin temelidir. neyin iyi -neyin kötü, neyin doğru -neyin yanlış olduğuna ilişkin değerleri araştıran, ahlakın temellerini inceleyen felsefe disiplini ve ahlakın felsefe ile yorumlanmış halidir. "doğru şeyi yapmak için yanlış zaman yoktur."  en az değer harcayan ve en çok değer koruyan eylemdir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Etik Komisyonu bölümünden “https://www.tkgm.gov.tr/etik-komisyonu” adresinden ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Etik Komisyonu bölümünden “https://www.tkgm.gov.tr/etik-komisyonu” adresinde ana sayfadan uluşabilirsiniz.