Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hakan AYBER' in Ziyareti

13 Oca 2022

Genel  Müdür Yardımcımız Sn. Hakan AYBER, Kadastro Dairesi Başkanımız Sn. Mustafa ASLAN, Harita Dairesi Başkanımız Sn. İbrahim CANKURT, Taşınmaz Değerleme Dairesi Başkanımız Sn. Mustafa AKKUL ile Tapu ve Kadastro Uzmanlarımızdan oluşan Genel Müdürlüğümüz heyeti tarafından “3 Boyutlu Kent Modelleri ve Kadastro Projesi” kapsamında pilot bölge olarak çalışmaların yürütüldüğü Bölge Müdürlüğümüz yetki alanında bulunan Amasya iline 12.01.2022 tarihinde ziyaret gerçekleştirilmiştir.

                Bölge Müdürümüz Sn. Faruk DÖNMEZ’ in de eşlik ettiği Genel Müdürlüğümüz heyeti tarafından Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI makamında ziyaret edilerek “3 Boyutlu Kent Modelleri ve Kadastro Projesi” kapsamında Amasya ilinde yürütülen çalışmalar ve gelinen son durum hakkında sunum yapılmıştır.

Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hakan AYBER tarafından Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI’ ya Tuğra takdimi yapılmış, Sn. Valimiz de yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, proje kapsamında yürütülen çalışmalara Valilik olarak her türlü katkıyı sağlamaya devam edeceklerini  belirtmiştir.

Genel Müdürlüğümüz heyeti tarafından Amasya Tapu ve Kadastro  Müdürlüklerimiz ziyaret edilmiştir.