3B KADSTRO BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

09 May 2024

            Genel Müdür Yardımcımız Sayın Tamer İNAN, Kadastro Dairesi Başkanlığından Tapu ve Kadastro Uzmanı İsmail DURSUN, Tapu Dairesi Başkanlığından Tapu ve Kadastro Uzmanı Emre Ergin ERGANİ, Harita Dairesi Başkanlığından Mühendis Numan SOYYİĞİT ve Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığından Uzman Zeynep SEVGİ ile birlikte 3B Şehir Modelleri Üretimi ve 3B Kadastro Altlıklarının Oluşturulması Projesinin sürdürülebilirliği kapsamında 08 Mayıs 2024 tarihinde Bölge Müdürlüğüz Toplantı Salonunda Bilgilendirme Toplantısı düzenlenmiştir.
            Düzenlenen Bilgilendirme Toplantısının sabah yapılan 1. Oturumuna Samsun Merkez ve İlçe Belediyelerinin ruhsat, mimari proje kontrolü ve webtapu üzerinden proje gönderen birimlerinde görev yapan teknik personeller ile OSBB Müdürlüklerinin temsilcileri ve Harita Mühendisleri Odası temsilcileri, Öğlenden Sonra yapılan 2. Oturumuna ise Samsun Kadastro Müdürlüğü teknik personeli ile Samsun il ve ilçelerindeki Tapu Müdürlüklerimizin Tapu Sicil Müdür Yardımcıları katılmışlardır.
            Bilgilendirme toplantısının akabinde Genel Müdür Yardımcımız Tamer İNAN, Bölge Müdürü Vekilimiz Yılmaz UZUN ile birlikte İlkadım Tapu Müdürlüğü ve Samsun Kadastro Müdürlüklerimizde incelemelerde bulunarak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almıştır.