PAYDAŞ KURUM TOPLANTISI

12
Aralık
2018

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığınca İlbank Sosyal Tesislerinde düzenlenen ‘Paydaş Kurumlar İstişare Toplantısı’na katıldı.

Programın açılışında konuşan Genel Müdürümüz M. Zeki ADLI, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün  önemine vurgu yaparak “Bir devleti var eden iki unsur vardır. Bunlardan birisi insan, birisi topraktır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak devlet adına, toprağın mülkiyet hukuku ve toprağın mülkiyet kayıtlarının tutulması ile görevli, devletimizin temel kurumlarından bir tanesiyiz. Kurumumuz senede yaklaşık 8,5 milyon işlem ile 30 milyon vatandaşımıza hizmet veren bir kurumdur. Bu itibarla Kurumumuzu, devletin dışa bakan yüzü olarak tanımlarım. Biz bu kurumda ne kadar iyi bir hizmet verirsek vatandaşlarımızın da devletimize bakışı o derece olumlu olacaktır. Bizim bugünkü paydaş toplantımızın temel amacı da hizmet anlayışını daha iyi noktalara taşımaktır” diye konuştu. 

Program kapsamında Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Mehmet POSTACI, Tapu ve  Kadastro Genel Müdürlüğü projeleri ve hizmetleri hakkında sunum gerçekleştirdi.

Konuşmanın ardından toplantıya geçilirken, toplantıda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yöneticileri ile paydaş kurumların yöneticileri, Genel Müdürlüğümüz çalışmaları ve projelerini değerlendirdi.  

Toplantıya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü üst yönetimi ve Paydaş Kurumların yöneticileri ile şube müdürleri katıldı