ORGANİZASYON ŞEMASI

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Cevdet Ekmel HATİPOĞLU | Daire Başkanı
Daire Başkanı
Seda KESEN | Şube Müdürü V.
Seda KESEN
Şube Müdürü V.
UYGULAMA DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ad Soyad | Ünvan
Mustafa ŞAHİN
Tapu Sicil Md.Yrd.
Ad Soyad | Ünvan
Gökmen GÜL
Tapu Sicil Md.Yrd.
Pınar AKTAN | Mühendis
PINAR AKTAN
Mühendis
Gizem KARACAOĞLU | Tekniker
Gizem KARACAOĞLU
Tekniker
Hilmi AYDINLI |Tekniker
Hilmi AYDINLI
Tekniker
Naci ALTINBAŞ | Tekniker
Naci ALTINBAŞ
Tekniker
Yağmur DEMİRKAN | Tekniker
Yağmur DEMİRKAN
Tekniker
Önder BOZDEMİR | Tekniker
Önder BOZDEMİR
Tekniker
Başak BİBERCİ |Uzman
Başak BİBERCİ
Uzman
Güler HELVACI | Bilgisayar işletmeni
Güler HELVACI
Bilgisayar İşletmeni
Cevdet Ekmel HATİPOĞLU | Daire Başkanı
Cevdet E. HATİPOĞLU
Daire Başkanı
YAZILIM VE AR-GE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Gülden ALBAYRAK | Mühendis
Gülden ALBAYRAK
Mühendis
İlhami YILDIZOĞU | Mühendis
İlhami YILDIZOĞU
Mühendis
Raşit GÜLBAŞ | Kıdemli Yaz. Gel. Uzm.
Raşit GÜLBAŞ
Kıdemli Yaz. Gel. Uzm.
Ayşe ÖZDEMİR | Mühendis
Ayşe ÖZDEMİR
Mühendis
Suat ÖZKAYA | Mühendis
Suat ÖZKAYA
Mühendis
Yusuf Kürşat YILDIRIM | Mühendis
Yusuf Kürşat YILDIRIM
Mühendis
Bahriye YENİDOĞAN | Mühendis
Bahriye YENİDOĞAN
Mühendis
Yasemin BAKAN | Sözl.Bil.Pers.
Yasemin BAKAN
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Nartan Ayberk AŞKIN | Sözl.Bil.Pers.
Nartan Ayberk AŞKIN
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Mehmet Akif YÜKSEL | Sözl.Bil.Pers.
Mehmet Akif YÜKSEL
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Özgür TÜREGÜN | Sözl.Bil.Pers.
Özgür TÜREGÜN
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Hilmi BALCI | Sözleşmeli Programcı
Hilmi BALCI
Sözleşmeli Programcı
Naim BÜTÜN | Programcı
Naim BÜTÜN
Programcı
İlhan DENKLİ | Bilgisayar İşletmeni
İlhan DENKLİ
Bilgisayar İşletmeni
Murat TORUN | Şube Müdürü
Murat TORUN
Şube Müdürü
BİLGİ GÜVENLİĞİ VE DONANIM ŞUBE MÜD.
Mustafa AVAN | Mühendis
Mustafa AVAN
Mühendis
İsmail KİRAZ | Mühendis
İsmail KİRAZ
Mühendis
Halil İbrahim TEPE | Mühendis
Halil İbrahim TEPE
Mühendis
Engin YILMAZ | Programcı
Engin YILMAZ
Programcı
Ertuğrul AKPINAR | Tekniker
Ertuğrul AKPINAR
Tekniker
Durak TEMEL | Teknisyen
Durak TEMEL
Teknisyen
Halil Suat ÇORUMLU | Bilgisayar İşletmeni
Halil Suat ÇORUMLU
Bilgisayar İşletmeni
Nevzat AZAP | Bilgisayar İşletmeni
Nevzat AZAP
Bilgisayar İşletmeni
Melih ÇİNKAYA | Şube Müdür V.
Melih ÇİNKAYA
Şube Müdür V.
ELEKTRONİK BELGE YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şule OFELİ | Mühendis
Şule OFELİ
Mühendis
Hasan ÇUHADAR | Tekniker
Hasan ÇUHADAR
Tekniker
Necdet DOĞAN | Tekniker
Necdet DOĞAN
Tekniker
Hatice DİRİCAN | Tekniker
Hatice DİRİCAN
Tekniker
Oğuz GENÇ | Bilgisayar İşletmeni
Oğuz GENÇ
Bilgisayar İşletmeni
Sema Zekiye BAŞOL | Bilgisayar İşletmeni
Sema Zekiye BAŞOL
Bilgisayar İşletmeni
Arzu TONCU | Arşiv Memuru
Arzu TONCU
Arşiv Memuru
Mustafa KEMERCİ | Şube Müdürü
Mustafa KEMERCİ
Şube Müdürü
BİLGİ İŞLEM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Bediha ŞAHİN BAŞARAN | Mühendis
Bediha ŞAHİN BAŞARAN
Mühendis
Belgin BOLATOĞLU | Mühendis
Belgin BOLATOĞLU
Mühendis
Mustafa TEK | Mühendis
Mustafa TEK
Mühendis
Demet Derya YAMANER | Mühendis
Demet Derya YAMANER
Mühendis
Hande İLKOR | Mühendis
Hande İLKOR
Mühendis
Selda YILDIRIM | Mühendis
Selda YILDIRIM
Mühendis
Sevtap Candan DOĞUTEPE
Sevtap Candan DOĞUTEPE
Mühendis
Volkan MANTI
Volkan MANTI
Mühendis
Derya AKKAYA
Derya AKKAYA
Sözleşmeli Bilgisayar Mühendisi
Derya ERGİN ERGANİ
Derya ERGİN ERGANİ
Matematikçi
Burcu HALICI
Burcu HALICI
İstatistikçi
Murat YEGİN
Murat YEGİN
İstatistikçi
Ahşan ESEN
Ahşan ESEN
Programcı
Esra ATAK
Esra ATAK
Programcı
Hafize Selcen ÖNER
Hafize Selcen ÖNER
Programcı
Ercan ASLAN
Ercan ASLAN
Kadastro Teknisyeni
Alper ŞENAY
Alper ŞENAY
Bilgisayar İşletmeni
Fatih TARHAN | Memur
Fatih TARHAN
Memur
Ensar BOSTANCI
Ensar BOSTANCI
Memur
Gürkan TUNA
Gürkan TUNA
İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Şuayip ERGEZEN
Daimi İşçi
Hüseyin MUKTEDİR
Hüseyin MUKTEDİR
Şube Müdürü
PERSONEL VE YAZI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hatice KELEŞ
Hatice KELEŞ
Bilgisayar İşletmeni
İlhami IŞIK
İlhami IŞIK
Araştırmacı
Gözde TEKELİ
Gözde TEKELİ
Programcı
Tuğba TELLİ KESKİN
TuğbaTELLİ KESKİN
Bilgisayar İşletmeni
Fatma ÇAKMAK
Fatma ÇAKMAK
Memur
Demet AYDOĞAN UĞURLU
Demet AYDOĞAN UĞURLU
Şube Müdürü
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Elif ERCAN
Elif ERCAN
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Tarık BOYUN
Tarık BOYUN
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Sevda KARA AYDINLI
Sevda KARA AYDINLI
Mühendis
Tarık ÖZCAN | Mühendis
Tarık ÖZCAN
Mühendis
Türkan KAYRETLİ
Türkan KAYRETLİ
Mühendis
Melih ATALAY
Melih ATALAY
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Tayfun Kadir DENİZLİOĞLU
Tayfun Kadir DENİZLİOĞLU
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Özgür TÜREGÜN | Sözl.Bil.Pers.
Özgür TÜREGÜN
Sözleşmeli Bilişim Personeli
Erdem ALPAR
Erdem ALPAR
Tekniker
Nigar NURANSOY
Nigar NURANSOY
Matematikçi
Sevil KANAAT
Sevil KANAAT
İstatistikçi
Lokman KAPAN
Lokman KAPAN
Şube Müdürü V.
MALİ YÖNETİM VE SATIN ALMA ŞUBE MÜD.
Turay Avşar ÇÖTELİ
Turay Avşar ÇÖTELİ
Programcı
Erkan DAMAR
Erkan DAMAR
Uzman
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
Bilgisayar İşletmeni
İbrahim Kemal TORUN
İbrahim Kemal TORUN
Bilgisayar İşletmeni
Onur GÜNEY
Onur GÜNEY
Şube Müdürü V.
VERİ YÖNETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Pakize AK
Pakize AK
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Bora SARI
Bora SARI
Mühendis
Ayşe Seda İZİN | Mühendis
Ayşe Seda İZİN
Mühendis
Aliye ÖZTÜRK
Aliye ÖZTÜRK
Uzman
Bilal KÜÇÜKKAYA
Bilal KÜÇÜKKAYA
Birim Yöneticisi
BİLGİ İŞLEM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ SANTRAL BİRİMİ
Ali ÇOBAN
Ali ÇOBAN
Teknisyen
Doğan YALÇIN
Doğan YALÇIN
Teknisyen
Ayşe YALDIZ
Ayşe YALDIZ
Bilgisayar İşletmeni
Züleyha ÖLÇAR
Züleyha ÖLÇAR
Daimi İşçi
Hasan AYKAÇ | Daimi işçi
Hasan AYKAÇ
Daimi işçi