Ödüller

2006 yılında TAKBİS projesi TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Derneğinin ortaklaşa düzenlediği e-devlet ödülleri kamudan vatandaşa hizmetler kategorisinde birinci olmuştur.
Genel Müdürlüğümüz geliştirdiği projelerle başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “İlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleri” kapsamında Merkezi Teşkilat Kategorisinde, İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülünü “3B Şehir Modelleri Üretimi ve 3B Kadastro Altlıklarının Oluşturulması Projesi” ile Genel Müdürlüğümüz aldı.
Genel Müdürlüğümüz geliştirdiği projelerle başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “İlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleri” kapsamında Merkezi Teşkilat Kategorisinde, İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülünü Webtapu Sistemi Projesi ile Genel Müdürlüğümüz aldı.
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüz, Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021” töreninde  “Yılın Kamu Kurumu” ödülünü aldı.