TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN 176. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

23 May 2023

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN 176. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

176. yılında ‘Güvenin Adresi’ sloganı ile yola çıkan ve 1847 yılından bu yana mülkiyetin garantisi olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında; 22.05.2023 günü saat: 09.20  de Atatürk anıtına çelenk konularak, saygı duruşu ile İstiklal Marşımızın okunmasına müteakip Tapu ve Kadastro IV. Bölge Müdürü  Adnan CEVHER  tarafından günün anlam ve önemi hakkında konuşma yapılarak kutlamalara başlanılmıştır.

Bölge Müdürümüz Adnan CEVHER ve beraberindeki heyet ile birlikte Bursa Valisi Sayın Yakup Canbolat, Vali Yardımcısı Sayın Şeref AYDIN, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ ve Adalet Komisyon Başkanı Sayın Ömer GÜLMÜŞ makamlarında ziyaret ederek, TKGM kurumsal projeleri ve genel işleyiş hakkında bilgilendirme ve istişare konuşmalarını müteakip, günün anısına hediye takdim etmişlerdir. 
Ayrıca Bölge Müdürlüğümüze bağlı Balıkesir Kadastro Müdürlüğü, Altıeylül, Karesi ve Büyükorhan Tapu Müdürlüklerinde de kurumumuzun 176. kuruluş yıl dönümü kutlanmıştır.