Genel Müdürlüğümüz Teknofest Samsun’da Stand Açtı

Türkiye’nin en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest, bu yıl Karadeniz Bölgesi genelinde Samsun merkezli olarak gerçekleştiriliyor. 30 Ağustos - 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba Havalimanında düzenlenecek olan festival, teknoloji meraklılarını Kurtuluş Savaşımızın başladığı şehirde bir araya getiriyor.
Genel Müdürlüğümüzün de bir stand açtığı festivalde, standımızı ziyaret eden katılımcılara Kurumumuzu tanıtıcı çeşitli hediyeler verildi.
Festivalde, Genel Müdürlüğümüzü temsilen Kadastro Dairesi Başkanı Mustafa ASLAN, Tapu ve Kadastro Samsun Bölge Müdürü Hasan DAYIKARACA katıldı. TK Uzmanı Erkan KULAKSIZ, İsmail DURSUN, Mehmet YILDIRIR, Mustafa Kemal Paşa Tapu Müdürü Aysun KIRGÖZ, Şube Müdürü Seda KESEN, Kontrol Mühendisi Tülay TUFAN, Tekniker Deniz Can BARAN, Ali Berkay AYDIN, Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Metin TOKAT, Bilgisayar İşletmeni Hüseyin AYAZ standımızda görev yapıyorlar.

Teknofest'in ikinci gününde standımızı Samsun Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz UZUN ve Amasya Kadastro Müdürü Fazlı ELÇİ ziyaret etmiştir.

Teknofest'in üçüncü gününde standımızı Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi öğrencileri, Samsun Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü ve bağlı müdürlüklerindeki personeller ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri ziyaret ettiler.

Teknofest'in dördüncü gününde standımızı Harita Dairesi Başkanı İbrahim CANKURT ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN ziyaret ettiler. Ayrıca Harita Dairesi Başkanımız İbrahim CANKURT Anadolu Ajansına Kurumumuzun çalışmaları ve standımız hakkında bilgi verdi.