mlogo.png

-A A +A

Tuzla TM'ye Kalite Belgesi Verildi

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tuzla Tapu Müdürlüğü’ne TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim belgesi ve  Tapu Müdürü Murat YİĞİT’e teşekkür belgesi 20.05.2013 tarihinde Tuzla Tapu Müdürlüğünde düzenlenen törenle verildi.

Tuzla Tapu Müdürlüğünde düzenlenen törene, Tuzla Kaymakamı Mümin HEYBET, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ÇELIKEL ve Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M.Yıldırım BARAN katıldı.

Tuzla Kaymakamı Mümin HEYBET, programda yaptığı konuşmada devletin kamu hizmetinde değişim ve anlayışının hizmetleri daha nitelikli hale getirdiğini söyledi. Belgelerin ciddi bir sürecin ardından verildiğini hatırlatan Kaymakam HEYBET, “Tapu Müdürlüğümüzdeki hizmet kalitesini sadece bölge müdürlüğünün belgelerinde değil, vatandaşımızın memnuniyetin de görüyoruz. Bu başarı, her şeyin bittiği anlamına gelmez. Kalite anlayışı ve sürekliliği büyük önem taşıyor.” dedi.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ÇELIKEL, bu ödülde pay sahibi olarak anılmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen ÇELIKEL, “Tuzla Belediyesi olarak üzerimize düşen konularda görev ve yardıma her zaman hazırız. Tapu Müdürlüğümüz de bu belgeye yakışır hizmetler sunmaktadır. Devamının da geleceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M.Yıldırım BARAN, Tuzla’daki modernizasyonun çok hızlı tamamlandığını belirterek, bu sürece destek veren Tuzla Kaymakamı Mümin HEYBET ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI’ya teşekkür etti.