-A A +A

TS EN ISO 9001:2015 REVİZYON-ADAPTASYONU VE FARKINDALIK EĞİTİMİ

    Bölge Müdürlüğümüz yetki ve sorumluluk alanında bulunan Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde görevli Birim Kalite Sorumluları/Yardımcılarına yönelik TS EN ISO 9001:2015 Revizyon-Adaptasyon ve Farkındalığın sağlanması amacıyla, 20/11/2018 tarihinde Muğla Kadastro Müdürlüğü ile Muğla-Menteşe ve İlçe Tapu Müdürlüklerinde görevli Birim Kalite Sorumluları/Yardımcılarına Muğla Tapu ve Kadastro Hizmet Binamızdaki Toplantı Salonunda, 22/11/2018 tarihinde Denizli ve Uşak Kadastro Müdürlüklerinde, Denizli ve Uşak Merkez ve İlçe Tapu Müdürlüklerinde görevli Birim Kalite Sorumluları/Yardımcılarına Bölge Müdürlüğümüz Hizmet Binasındaki Toplantı Salonunda Hizmet içi eğitim düzenlenmiştir.

    Eğitimlerde; “Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 Revizyon Eğitimi” . “İç Tetkik Soru ve Uygulamaları” , “Kurumsal Risk Yönetimi ve ve İç Kontrol Eğitimi” ve “Stratejik Plan ve Etik” konularında bilgilendirme, sunum ve uygulamalarda bulunulmuştur.

   Ayrıca tüm katılımcılarla Eğitim yapılan hizmet Binalarındaki faaliyet gösteren Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ziyaret edilmiş, farkındalık yaratmak amacıyla bu Müdürlüklerde  Kalite Yönetim Sistemiyle ilgili olarak yapılan çalışmalar yerinde görülmüş ve karşılıklı pozitif anlamda fikir alış verişinde bulunulmuştur.

    Bölge Müdürlüğümüz Hizmet Binasındaki toplantıya başta Sayın Bölge Müdürümüz Süleyman ÖZEN, Bölge Müdür Yardımcımız Halil Nafiz BAYINDIR, Şube Müdürlerimiz de katılmışlardır.

    Toplantı açılışında Sayın Bölge Müdürümüz tarafından KYS’nin önemi ve eğitim konularıyla ilgili bilgilendirmede bulunmuş ve tüm katılımcılara yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür edilmiştir.

    Bölge Müdürlüğü olarak Hizmet içi eğitimde görev alan Kalite,Halkla İlişkiler ve Hizmet Değerlendirme Şube Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR, Kalite Denetçisi İ.Özcan PEHLİVAN ve İç Tetkikçi Figen KARATOPRAKLI’ ya teşekkür ederiz.