mlogo.png

-A A +A

Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıl Dönümü...

 

Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde; 21.05.2015 tarihinde saat 10:00 da Taksim Cumhuriyet Anıtına çelenk konularak saygı duruşunda bulunulmuş ve Bölge Müdürü Vekili Sayın Mustafa Yıldırım BARAN tarafından günün anlam ve önemi hakkında konuşma yapılarak kutlamalara başlanmış olup, tören sonrasında katılımcılarla birlikte İstiklal caddesinde bulunan Beyoğlu Tapu Müdürlüğü ziyaret edilmiştir.

Bölge Müdür Vekili Sayın Mustafa Yıldırım BARAN ve beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları Ş. Hamit KARPINAR, Abdulkadir TÜRK, Şube Müdürleri Sadık MERCAN ve M. Cesim GÜLTEKİN ile Arnavutköy Tapu Müdürü Rafet ARIBAŞ ve Tuzla Tapu Müdürü Murat YİĞİT saat 11:30 da İstanbul Vali Yardımcısı Sayın Haluk NADİR'i makamında ziyaret etmiştir.

Saat 13:00 da İstanbul Vali Yardımcısı Sayın Haluk NADİR ve Başmüfettiş Bekir ALTINDAL'ın katılımıyla Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasındaki öğle yemeği programının ardından saat 14:30 da pasta kesim töreni yapılmıştır.

Kutlamalar Bölge Müdürlüğümüze bağlı İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerindeki 67 adet Tapu Müdürlüğü, 3 adet Kadastro Müdürlüğü ve 40 adet Kadastro Birimimizde kendi bünyelerinde çeşitli etkinliklerle kutlanmıştır.