Teşkilat Şeması

Sedat BAKICI
Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı
1967 YILINDA ESKİŞEHİR'DE DOĞMUŞ OLAN SEDAT BAKICI, 1984 YILINDA TAPU VE KADASTRO MESLEK LİSESİ, 1988 YILINDA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSLİĞİ(GEOMATIK) BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU.
OCAK-1989 DA  TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, TEKSİF NİRENGİ ŞUBESİNDE MÜHENDİS OLARAK GÖREVE BAŞLAYAN SEDAT BAKICI, 1990-1991 YILLARINDA STUTTGART ÜNİVERSİTESİNDE FOTOGRAMETRI KONUSUNDA UZMANLIK EĞİTİMİ ALDI. DÖNÜŞÜNDEN İTİBAREN TKGM' DE  HARİTA ÜRETİMİ ve CBS PROJELERİNDE SİSTEM MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞTI.
AĞUSTOS-2004 DE FOTOGRAMETRİ VE GEODEZİ (HARİTA) DAİRESİ BAŞKANI OLARAK ATANAN SEDAT BAKICI, İDARECİLİĞİ SIRASINDA; TÜRKİYE ULUSAL COĞRAFİ BİLGİ ALTYAPISI (TUCBS) KURULUMU  VE KURUCU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE ULUSAL SABİT GPS AĞI (TUSAGA-AKTİF), HARİTA BİLGİ BANKASI, ULUSAL OROTOFOTO ÜRETİMİ & WEB SERVİSLERİ, DİJİTAL HAVA KAMERA DONANIMLI BEECHCRAFT B350i UÇAK ALIMI, EĞİK HAVAKAMERASI ALIMI VE 3 BOYUTLU KENT MODELLERİ ÜRETİMİ PROJELERİNİ YÖNETTİ.
2017 YILINDA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE HAZIRLANAN "AFGANİSTAN BAĞIMSIZ ARAZİ YÖNETİM KURUMU KURUMSAL GELİŞİM PROGRAMINI” KOORDİNASYONUNDA BULUNARAK, AFGANİSTAN “DEVLET YÜKSEK MADALYASI” ALMAYA LAYIK GÖRÜLDÜ.
SEDAT BAKICI'NIN MESLEĞİ İLE İLGİLİ KONULARDA ÇALIŞMA ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE YETMİŞİN ÜZERİNDE TÜRKÇE VE 27 İNGİLİZCE SUNUM VE BİLDİRİLERİ VE “LAND REGISTRY AND CADASTRE IN TURKEY” ADLI KİTABI BULUNMAKTADIR.
EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASI OLUP İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE ORTA DERECEDE ALMANCA BİLMEKTEDİR.
Murat TORUN
Bilgi Güvenliği ve Donanım Şube Müdürü
Cevdet Ekmel HATİPOĞLU
Yazılım ve Ar-Ge Şube Müdürü V.
Bilal KÜÇÜKKAYA
Veri Yönetim Şube Müdürü
Onur GÜNEY
İnsan Kaynakları ve Yazı İşleri Şube Müdürü V.
Mert Yasin ÖZ
Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü
Mustafa KEMERCİ
Bilgi İşlem Merkezi Müdürü
Onur GÜNEY
Elektronik Aletler Şube Müdürü V.
Cevdet Ekmel HATİPOĞLU
Eğitim ve Çağrı Merkezi Şube Müdürü
Erhan MERZİFON
Elektronik Belge Yönetimi Şube Müdürü
Lokman KAPAN
Mali Yönetim ve Satın Alma Şube Müdürü