mlogo.png

-A A +A

Taşınır Mal Kayıt İşlemleri Eğitimi

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı ile Bölge Müdürlüğümüz tarafından ortak organize edilen, Tapu Müdürlüklerinde görev yapan personele yönelik “Taşınır Mal Kayıt ve İşlemleri Konulu Eğitim’’ 16-17 Mayıs 2013 tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüz konferans salonunda iki grup halinde başarı ile tamamlanmıştır.

Program; Strateji Geliştirme Daire Başkanı Orhan DELİGÖZ  ve Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU’nun açılış konuşmalarıyla başlamıştır.

Programa, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sayın Orhan DELİGÖZ, Bölge Müdürümüz  Sayın Sedat CÖMERTOĞLU ile Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Tapu Müdürlerimiz, Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin ilgili  personelleri katılmış olup; KBS (Kamu Bilgi Sistemi) üzerinden taşınır mal kayıt ve envanter işlemleri hakkındaki eğitim Cengiz ÇAKICI, genel bütçe ödeneklerinin sistem üzerinden istenmesi hakkındaki eğitim  Müdür Yrd. Kamil BEĞENMİŞ tarafından verilmiştir.

Bölge Müdürlüğümüz adına Bölge Müdür Yardımcımız  M. Yıldırım BARAN’ın Eğitimci Cengiz ÇAKICI ‘ya Teşekkür Belgesi vermesi ve kapanış konuşmalarının ardından program 17 Mayıs 2013 saat 16:30 da sona ermiştir.