mlogo.png

-A A +A

TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI

Sayın Bölge Müdürümüz Süleyman ÖZEN başkanlığında, Muğla İl ve ilçelerinde görevli Tapu Müdürlerimiz ile Muğla Kadastro Müdürümüzün de katılımıyla Muğla İl Merkezinde bulunan Hizmet Binamızın Toplantı salonunda 02/03/2017 tarihinde, Uşak İl ve İlçelerinde görevli Tapu Müdürlerimiz ile Uşak Kadastro Müdürümüzün de katılımıyla Uşak İl merkezinde bulunan Hizmet Binamızda 07/03/2017 tarihinde ve Denizli İl ve İlçelerinde görevli Tapu Müdürlerimiz ile Denizli Kadastro Müdürümüzün de katılımıyla Bölge Müdürlüğümüz Hizmet Binasındaki toplantı salonunda 09/03/2017 tarihinde istişare toplantısı düzenlenmiştir.
Toplantılara Bölge Müdür Yardımcılarımız Halil Nafiz BAYINDIR, Yılmaz CEYHAN, İşletme Şube Müdürü Kemal DEMİREL, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Yusuf CABADAĞ ve Kalite, Halka İlişkiler ve Hizmet Değerlendirme Şube Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR iştirak etmişlerdir. Ayrıca Bölge Müdürlüğümüz Hizmet Binasındaki toplantıya tüm Şube Müdürlerimizde katılmışlardır.
Toplantılarda Müdürlüklerimizde yaşanan ve yaşanması muhtemel sorun ve problemlerle ilgili olarak çözüm ve öneriler konusunda fikir alışverişinde bulunulmuştur.