mlogo.png

-A A +A

Şube Müdürlükleri İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

      DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İSİM VE TELEFON LİSTESİ 
    Adı SOYADI Unvanı IP Tel   Faks
    Nihat ERDOĞAN  BAŞKAN 4541   4136024
BAŞKANLIK SEKRETERYASI   Tuğba MADEN Asistan 4541    
  Epürüz İLGAR Asistan 4777    
    Özgür YILMAZ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü 4546   413 67 11

BASIN ve  HALKLA   İLİŞKİLER

  Süreyya GÜMÜŞELİ Mühendis  4571    
  Seda Yılmaz KANAT Uzman 4568    
  Hüseyin AYAZ Bilgisayar İşletmeni 4606    
  Ramazan BULUT Tekniker 4548    
  Şenay TEKELİ Bilgisayar İşletmeni 4652  
  Nihal YURTLU Memur 4579    
  İsmail BAKIR Bilgisayar İşletmeni 4578    
  VIP Salonu   4129    
  EĞİTİM Salonu   4633    

BİLGİ EDİNME BİRİMİ

  Şimanur DEMİREL Araştırmacı 4616    
  Kader GÜNDÜZTEPE Arşiv Memuru 4615    
  Ayşe YILMAZ Arşiv Memuru 4617    
MATBAA   Metin TOKAT APK Uzmanı 4550    
  Satılmış ARSLAN Teknisyen 4582    
  Dursun ÜNLÜSOY İşçi      
  Eyüp YILDIZ Hizmetli      
MÜCELLİT   Cemil ULAŞ Bilgisayar İşletmeni      
  Hüseyin KILIÇ Teknisyen      
  Süleyman ERCANLI Bilgisayar İşletmeni      
   

Safa ALTUNTAŞ

Şube Müdürü 4040    

İNŞAAT

EMLAK 

  Hatice GÜNER 4/B Mimar 4782    
  Ayfer KULU ERSÖZ Mimar 4629    
  Gülşah ÇAVUŞOĞLU Peyzaj Mimarı 4622    
  Dilek TÜFEKÇİ İç Mimar 4594    
  Hasan BAYCAN Jeoloji Mühendisi 4650    
  Nejdet TOPAL İnşaat Mühendisi 4593    
  Metin YILMAZ İnşaat Mühendisi      
  Ender ÇEÇEN  İnşaat Mühendisi      
  Metin YILMAZ İnşaat Mühendisi      
  Çağdaş GÜNDÜZ Elektrik Elektronik Mühendisi 4618    
  Evrim ATEŞ Makine Mühendisi 4851    
  Ezgi DEMİRKOPARAN Makine Mühendisi      
  Evrim ATEŞ Makine Mühendisi      
  Ayşe Seda İZİN HASÇELİK Elektrik Elektronik Mühendisi      
  Tunahan UZUN Elektrik Elektronik Mühendisi      
  Emel DULKADİROĞLU HEPBİLDİ İnşaat Teknikeri 4630    
  Serdar YİĞİT İnşaat Teknikeri      
  Recep ATAŞ İnşaat Teknikeri      
  Taner BAHAR İnşaat Teknikeri      
  Ahmet AYDOS Elektrik Teknikeri 4544    
  Şerafettin YILDIZ Elektrik Teknisyeni 4572    
  Ramazan KUTLU Elektrik Teknikeri      
  Fikret BAYKAL Teknisyen      
  Kenan İMUR Tesisat Teknisyeni 4609    
  Oktay GÜRPINAR Tekniker 4614    
  Nuray GÜNDEMİR Memur 4619    
  Serpil AYVAT Memur      
  Nermin KARAMAN Memur      
  Erkan ŞİMŞEK Teknisyen 4858    
  Özge ÖMÜR Sürekli İşçi 4632    
  Turan KILAT Sürekli İşçi      
  Muhammet Ali AY Bilgisayar İşletmeni 4182    
  Abdulkadir KILIÇ Teknisyen      
  İlhan DEMİR Daimi İşçi 4787    
  Ahmet CANDEMİR Daimi İşçi 4642    
  Eyüp UYAR Daimi İşçi      
  Bülent KÜREKÇİ Hizmetli      
  Refik ÇALIMLI Daimi İşçi      
  Mehmet GÜCÜYENER  İşçi      
  Asım CANPOLAT Bilgisayar İşletmeni      
  Zafer KILIÇ Elektrik Teknisyeni      
  Salim GÜGERCİN Elektrik Teknikeri      
  Nazım DÖNER Teknisyen 4122    
  Osman ÇAKIR Elektrik Teknikeri      
  Durmuş BİLGİÇ Teknisyen Yardımcısı      
  Yılmaz ÜNSAL Elektrik Teknikeri      
  Şevket KUŞÇU Elektrik Teknikeri      
  Eyüp KARATAŞ Teknisyen      
  Kazım YAŞAR Teknisyen      
  İsmail YİĞİT Teknisyen Yardımcısı      
  Dursun YILMAZ Teknisyen Yardımcısı      
  İbrahim ÖNSOY Makine Teknikeri 4626    
  Yunus TEKE Tekniker Yardımcısı      
  Tuncay TÜRKAN  İşçi 4653    
  İsmail ATEŞ  Hizmetli 4653    
  Metin YILMAZ İnşaat Mühendisi      
  Baki GÖKGÜL Daimi İşçi      

SİVİL

SAVUNMA

  Yaşar ÇAKIR Bilgisayar İşletmeni      
  Sedat KAYA Bilgisayar İşletmeni      
  Elif OKUR Bilgisayar İşletmeni      
  Mehmet Ali GÜZELDEMİRCİ Bilgisayar İşletmeni      
  Nermin EŞ Memur      
  Sakine BAYRAM Hizmetli      
  Canip GÖZEL İşçi      
  Cengiz ÇAMLIBEL Bilgisayar İşletmeni      
  Yusuf AYDIN Bilgisayar İşletmeni      
  Ramazan AKKAYA Bilgisayar İşletmeni      
  Muzaffer DEMİR Bilgisayar İşletmeni      
  Emin ÜNAL Bilgisayar İşletmeni      
    Oğuzhan KOCAKAYA Şube Müdür V.      

SATIN

ALMA

  Fahri İBÜK Teknisyen 4545    
  Türkan AYDIN Bilgisayar İşletmeni      
  Deniz YALÇIN Memur 4589    
  Hatice YILMAZ Mühendis 4589    
     MUTEMETLİK   Elif AKGÜN Bilgisayar İşletmeni      
  Ahmet ÖZOĞUL Bilgisayar İşletmeni      
    Dursun BUDAK Şube Müdürü      
      TAŞINIRLAR   Kenan Zafer SEZEN Bilgisayar İşletmeni      
  Hür ÖZBEK Bilgisayar İşletmeni      
  İbrahim GÖRGÜN  Bilgisayar İşletmeni      
  Fatma AĞIRMAN Memur 4636    
  Ahmet ÇULHA Hizmetli      
    Yakup YURTOĞLU Şube Müdürü      
     PERSONEL  SERVİSİ   Songül TAT Bilgisayar İşletmeni      
    Havva ÇOBAN Bilgisayar İşletmeni 4602    
    Kadir ÖZKAYA Bilgisayar İşletmeni      

EVRAK

SERVİSİ

  Neriman GÜMÜŞELİ Bilgisayar İşletmeni      
  Metin ŞATAY Arşiv Memuru 4562    
  Hakan DEMİRTUNÇ Hizmetli      

GENEL

EVRAK

  Nihat UÇAR Bilgisayar İşletmeni 4748    
  Selami AKTAŞ Şube Müdürü      
  Çetin ÇOBAN Bilgisayar İşletmeni      
  Sadegül BÜYÜKTANIR Bilgisayar İşletmeni      
  Taner ÖNEL Arşiv Memuru 4753    
  Zafer ÖNEL Dağıtıcı 4751    
  Hasan AKTAŞ Memur      
  Mustafa SEYHAN Hizmetli      
  Nuri SARITAŞ Dağıtıcı 4575    
  Ramazan BABAYİĞİT Dağıtıcı 4575    
  Ramazan DEMİR Hizmetli 4575    
  Hasan AYKAÇ Daimi İşçi      
    Ercan EŞEN Şube Müdürü V.      

İDARİ

İŞLER

  Şakir TURAN Uzman 4547    
  Mustafa DEMİR Teknisyen      
  Özgür KARAMEHMETOĞLU Tekniker 4584    
  Coşkun DEĞİRMENCİ Serbest İşçi 4284    
  Ahmet KİRAZ Teknisyen      
  Zeynel DOĞAN Bilgisayar İşletmeni      
  Hüseyin AYDIN Hizmetli 4692    
  Tülin KÖK Hizmetli      
  Mustafa TÜRKYILMAZ Bilgisayar İşletmeni      
  Kubilay KAMANLI Daimi İşçi      
  Hasan YILDIRIM Bilgisayar İşletmeni      
  Selami KAMANLI Bilgisayar İşletmeni      
  Mustafa AKPINAR Bilgisayar İşletmeni      
  İlyas ÇETİNKAYA Şoför 4573    
  Üzeyir ELMAS Şoför 4573    
  Kenan ÜNAL Şoför 4573    
  Ali YAVUZ İşçi 4573    
  Durmuş TAŞÇI İşçi 4573    
  Murat YILMAZ İşçi 4573    
  Cihat ÖZTÜRK İşçi 4573    
  Muammer UĞURBAŞ İşçi 4573    
  Halil Murat ŞİMŞEK İşçi 4573    
  Murat ATAMAN İşçi 4573    
  Ali PINAR İşçi 4573    
  Sertaç TÜZÜN Hizmetli 4573    
  Abdurrahman CENGİZ Hizmetli 4573    
  Ramazan KARAKAYA Bilgisayar İşletmeni      
  Yusuf KARAKAYA Bilgisayar İşletmeni      
  Ferhat ERDOĞAN Bilgisayar İşletmeni      
  Abdullah DANACIOĞLU Bilgisayar İşletmeni      
  Atilla SARIKAYA Daimi İşçi      
  Eyüp AKSAN Memur 4580    
    Abdurrahim GÖK Şube Müdürü      

  SOSYAL

İŞLER

  DİDEM YAĞMUR Bilgisayar İşletmeni      
    Aygün YILMAZ Bilgisayar İşletmeni      
    Özlem ÖZCAN Bilgisayar İşletmeni      
DAİRE TABİPLİĞİ   Zeynep GÜLEÇ SORAL Doktor 4640    
  Bülent COŞKUN Laborant 4577    
  İlke KESKİN Hemşire 4654    
    Birgül BAYGÜL Hemşire 4654    
    Zühre GÖKÇE Hemşire 4654    
    Ebru YAŞAR Daimi İşçi      
YEMEKHANE   Sümmani TEMEL Bilgisayar İşletmeni      
  Mehmet KIŞLAR Kontrol Memuru 4560    
  Fetullah AY Teknisyen      
    Suat KADİRİOĞLU Memur 4586    
4129