mlogo.png

-A A +A

Staj

Kurumumuz Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığında “Bilgi Güvenliği, Yazılım İyileştirme ve Geliştirme Çalışmaları, Veri Tabanı İşlemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi, Bilgi İşlem Sistem Merkezi Bilişim Ağları İletişim Kanalları, Elektronik Belge Yönetim Sistemi” konularında staj imkanı sağlanmaktadır.
 
Yükseköğretim Kurumlarında öğrenim gören Lisans, Ön lisans ile Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi öğrencilerinden, birimimizde staj çalışması yapmak isteyen öğrencilerin talepleri, belirlenen kontenjanlar dâhilinde değerlendirilmektedir.
 
Lisans ve Ön Lisans öğrencileri, staj programı 1 Haziran - 30 Ağustos tarihleri arasında icra edilecek olup, Staj yapmak isteyen öğrenciler 1 Nisan- 15 Mayıs tarihleri arasında Staj Başvuru Formunu doldurarak,
Lise öğrencileri, staj programı Eylül - Haziran tarihleri arasında icra edilecek olup, Staj yapmak isteyen öğrenciler 1 Nisan- 15 Mayıs tarihleri arasında Staj Başvuru Formunu doldurarak, 
Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığına başvurabileceklerdir.
 
Üniversite’lerin; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Enformatik, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknikleri, vb. lisans (En az 2. sınıf olmak şartıyla) ve ön Lisans programlarında öğrenim gören öğrenciler, belirlenen kontenjanlar dâhilinde, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığında büro stajını yapabileceklerdir.
 
Tapu ve Kadastro Meslek Lise’lerin;  öğrenim gören öğrenciler, belirlenen kontenjanlar dâhilinde, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığında büro  stajını yapabileceklerdir.
 
Konu ile ilgili olarak 0 312 551 40 68  -  0 312 551 40 43 -  0 312 551 46 86 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alınabilecektir.
EkBoyut
PDF icon staj_basvuru_formu.pdf103.24 KB