-A A +A

SERİNHİSAR BELEDİYESİ İLE MİMARİ PROJELERİN ELETRONİK ORTAMA ALINMASI İLE TAKPAS PROTOKOLÜ

     Serinhisar  Belediyesi ve Tapu ve Kadastro 18.Bölge Müdürlüğünce elektronik ortamda (web servisleriyle) mimari  projelerin gönderilmesi ve Müdürlükte mevcut bulunan kağıt ortamındaki projelerin Belediyeye iade edilerek hizmetlerin daha sağlıklı, hızlı ve verimli olarak sunulması amacı ile Mimari Projelerin Elektronik Ortamda Alınmasına ilişkin protokol ile Tapu ve Kadastro Paylaşım Sistemi (TAKPAS) protokolü 03/08/2017  tarihinde imzalandı.
     Mimari  projelerin elektronik ortamda alınmasına ilişkin protokol ile TAKPAS protokolü Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet KOBAŞ ile Bölge Müdürü  Süleyman ÖZEN tarafından imzalandı. Protokol sırasında Bölge Müdür Yardımcısı Halil Nafiz BAYINDIR,Şube Müdürü İbrahim GÖKÇAKIR  ve Serinhisar Tapu Müdürü Alphan AKMAN’da hazır bulundular.
      İmzalanan protokol sayesinde Serinhisar  Belediyesi ile Serinhisar Tapu Müdürlüğü mimari  projeleri elektronik ortamda hızlı ve sağlıklı olarak ulaşabileceklerdir. Bölge Müdürü  Süleyman ÖZEN "Bu protokoller ile Serinhisar Belediyesi'ne ve Serinhisar  halkına hayırlı olmasını diliyorum. Bu proje ile vatandaşlarımızın Belediye ile Tapu Müdürlüğünden aldığı hizmet, iş ve işlemlerinde büyük kolaylık sağlanacak olmasının, Kurum olarak mutluluğun yaşandığını" ifade ettiler.