mlogo.png

-A A +A

Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü Hizmet İçi Eğitimi

Şanlıurfa Tapu ve Kadastro 21. Bölge Müdürlüğü tarafından 04-08 Aralık 2013 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz yetki alanında bulunan Mardin ilinde düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programına Genel Müdürümüz Davut GÜNEY, Mardin Vali Vekili Ali İkram TUNA, Mazıdağı Kaymakamı Fırat ÇELİK, Yeşilli Kaymakamı Müfit GÜLTEKİN, Şanlıurfa Tapu ve Kadastro XXI.  Bölge Müdürü Cengiz YILDIRIM,  Diyarbakır Tapu ve Kadastro VII. Bölge Müdürü Habil OĞAN, Gaziantep Tapu ve Kadastro XIII. Bölge Müdürü Kemal TAŞDEMİR ve  Bölge Müdürlüğümüze bağlı birimlerde görev yapan Tapu Müdürleri, Tapu Sicil Müdür Yardımcıları, Kadastro Müdürleri ile Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde görevli personeller katılmışlardır.

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde  Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi olarak görev yapan personellere Taşınır Hizmetlerinde kullanılmak üzere görev tahsisli dizüstü bilgisayar verilmiştir.

Genel Müdürümüz Davut GÜNEY Mardin Vali Vekili Ali İkram TUNA'ya günün anısına plaket takdim etmişlerdir.

Ayrıca Genel Müdürümüz Davut GÜNEY ve Bölge Müdürü Cengiz YILDIRIM  Bölge Müdürlüğü yetki alanında bulunan Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde inceleme ve temaslarda bulunmuşlardır.