logo.png

ŞAMPİYON SPORCULARIMIZDAN GENEL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, U-17 Yaş Futbol Takımı futbolcularını makamında kabul etti.

17 yaş altı Futbol ligi 7. grup şampiyonu olan Tapu Kadastro Spor Kulübü futbolcularını başarılarından dolayı tebrik eden Genel Müdürümüz, “Okul hayatınızda başarılar elde ederek en güzel mesleklere sahip olmanızı ve sporu da asla bırakmamanızı diliyorum. Bizim millet olarak her alanda başarılı olmamız lazım. Bunun için gerekirse gece gündüz çalışmalıyız” dedi.

“Ülkemize ve milletimize hizmet etmeliyiz” diye konuşan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Tapu Kadastro Spor Kulübü oyuncularını ve teknik heyeti şampiyonluklarından dolayı tebrik etti.

Tapu Kadastro Spor Kulübünün başarılarının artarak devam etmesi gerektiğini vurgulayan Genel Müdürümüz, “Bunun için bugüne kadar elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Kulüp yöneticilerimizin daha fazla gayret göstermeleri, yeni çalışmalar ve projelerle daha büyük başarılara imza atmaları gerekmektedir” dedi.

Tapu Kadastro Spor Kulübü teknik heyeti ve sporcuları Genel Müdürümüz Gökhan KANAL’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, U-17 Yaş Futbol Ligi 7. Grup Şampiyonluk Kupasını Genel Müdürümüze takdim etti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Spor Kulübü Başkanı Mustafa Naci ZEYBEK ile Teknik sorumlular Abdullah DANACIOĞLU ve Eyüp AKSAN’da ziyarette hazır bulundu.